GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Özgün'ün yeni klib'i : Kivirir

Ünlü müzisyen Özgün ikinci albümü "Nöbetçi Asik"in ilk klibi için kameralarin karsisina geçti. Hayranlarinin büyük bir merakla bekledigi ikinci albümünün çalismalarini tamamlayan Özgün geçtigimiz hafta sonu yeni albümünün ilk klibini "Kivirir" adli sarkiya çekti. Klip 20 kisilik bir ekiple iki gün boyunca Göcek'te gerçeklestirildi...
Göcek'in birbirinden güzel koylarinda tekneden görüntülerin yani sira sahilden dogal görüntülerle de renklenen klipte Özgün'e Slovak model Martina Davidova eslik etti. Ikili klipte müzisyenin yasadigi bir yaz askini canlandirdilar.

Murat Küçük'ün yönetmenligini üstlendigi çalisma 16 mm film teknigi ile gerçeklestirildi. Söz ve müzigi Isra Gülümser'e ait olan sarkinin aranjesi ise albümün prodüktörü iskender Paydas tarafindan yapildi.

Özgün'ün bu sarkisinin bir de sürpriz vokali var. Çikis sarkisi olarak belirlenen "Kivirir"i dinleyip çok begenen Mustafa Sandal bu sarkida Özgün'e eslik etmek istedigini söyledi. Bunun üzerine Özgün yeniden stüdyoya girerek Mustafa Sandal'in vokali ile sarkiyi bir kez daha seslendirdi.

Etiketler: özgünün yeni klibi kivirir, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 6/27/2007 4:59:49 PM 649