GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Özgün'ün yeni klibi: Acıyı Çeken Anlar

Özgün'ün yeni klibi Acıyı Çeken Anlar
Özgün "Nöbetçi Aşık" adlı yeni albümünün ikinci klibini "Acıyı Çeken Anlar" adlı şarkıya çekti. Türk - Yunan ezgileri taşıyan parça için Demirciköy'de doğanın içinde kameraların karşısına geçen Özgün'e Alman manken Maya da görüntülerde eşlik etti.
Türk genci ile Yunanlı genç kızın birtürlü bir araya gelememesini anlatan klipte Özgün hem Zeybek, hem de Sirtaki oynuyor. Bu nedenle Ziynet Sali'den Sirtaki dansı ve tabak kırmayı öğrenen sanatçı bütün bunları yeni klibinde sergiledi...

Krema Works'ün yapımcılığını, Murat Küçük'ün yönetmenliğini üstlendiği klip için doğanın içinde bir kır kahvesi dekoru hazırlandı. Yaklaşık 20 saatlik çekim sonrasında Özgün "Çok yoruldum ama tam istediğim gibi bir klip oldu. Umarım hayranlarım da benim kadar beğenir" dedi.

Özgün'ün sözü ve müziği İsra Gülümser ile kendisine ait olan "Acıyı Çeken Anlar" adlı şarkısının klibi önümüzdeki hafta içinde müzik kanallarında yayınlanmaya başlayacak.

özgünün, yeni, klibi, acıyı, çeken, anlar DİNLE

Etiketler: özgünün, yeni, klibi, acıyı, çeken, anlar, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 2.9.2007 23:21:58 1266