GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Onur Mete'nin yeni albümü: Ve Sarkilar

Türkiye'nin en önemli söz yazari ve bestecilerinden Onur Mete, üçüncü stüdyo albümü "Ve Sarkilar"i Poll Production etiketiyle müzikseverlere sunuyor. 1995 yilinda profesyonel müzik kariyerine vokalist ve gitarist olarak adim atan Onur Mete iki albümü ve farkli sarkicilarin yorumladigi birçok sarkisiyla Türk Pop Müzigi'ne imzasini atmis bir müzik adami.
Albüm yapmadigi 10 yil boyunca sahneye çikmaya ve sarkilar yazmaya devam eden Onur Mete, sözü ve müzigi kendisine ait 10 yepyeni sarki ile 2 versiyondan olusan, toplam 12 sarkinin yer aldigi, adi "Ve Sarkilar" olarak belirlenen üçüncü albümü ile kaldigi yerden devam ediyor.

Onur Mete, Polat Yagci yapimciliginda Poll Production etiketiyle raflarda yerini alacak "Ve Sarkilar" isimli yeni albümünden, özellikle dijital platformlarda yogun ilgi gören söz ve bestesi kendisine, düzenlemesi Erhan Bayrak'a ait "Bu Asktan Gidiyorum" ile yeni bir sayfa açiyor.

Radyolarda da sikça duydugumuz "Bu Asktan Gidiyorum"un video klibi Onur Ercoskun yönetmenliginde Riva'da çekildi. Albüm fotograflarinda da Onur Ercoskun imzasi yer alirken Onur Mete'nin yeni albümü oldukça renkli görsellerden olusuyor.

"Ve Sarkilar" isimli Onur Mete'nin üçüncü albümünde düzenlemelerde Erhan Bayrak, Baris Özesener, Taner Çalik, Mert Ali Içelli, Alpay Göltekin ve Ercüment Vural'in imzalari yer alirken albüm By-Rak Studios, Stüdyo Babajim, Kaya Müzik, Rec Müzik ve Marsandiz stüdyolarinda kaydedildi.

Etiketler: onur metenin yeni albümü ve sarkilar, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 5/20/2012 3:19:35 PM 720