GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Onur Kırış'dan solo albüm : 5 Yıldızlı

Onur Kırış'dan solo albüm 5 Yıldızlı
Müzik kariyerine 4 Yüz grubuyla başlayan Onur Kırış yeni albümüyle tek başına da yol almaya devam ediyor. Jingle Box Müzik Yapım'dan çıkacak olan ve yapımcılığını Temel Zümrüt'ün üstlendiği bu enerji dolu, yaza bomba gibi düşecek şarkılardan oluşan albüm çok değerli besteci ve müzisyenlerin katkılarıyla hazırlandı. Yaklaşık 9 ayda keyifli bir ekip çalışmasıyla hazırlanan "5 Yıldızlı" albümü, yazın hit albümlerinden biri olmaya şimdiden aday.
4 yüz grubunun karizmatik solisti Onur, sevenleri için adı gibi "5 Yıldızlı" bir albüm hazırlarken, imajından şarkılarına kadar tüm detayların üzerinde özenle çalıştı.

Çıkış şarkısı "5 Yıldızlı" birçok hit şarkıda imzası bulunan ve aynı zamanda bu albümün prodüktörlüğünü de üstlenen Murat Güneş'e ait. Albümde yapımcılığının yanı sıra düzenlemelerde de imzası olan Temel Zümrüt'ün yanında Emre Bayar ve Kaan Gökman gibi başarılı isimlerin düzenlemeleri yer alıyor.

"5 Yıldızlı"nın fotoğrafları, aynı zamanda albümün süpervizörlüğünü ve sanat yönetmenliği de yapan Çiler Erbil tarafından çekildi.

"5 Yıldızlı"nın sürprizleri bu kadarla da bitmiyor. Sözleri ve bestesi Sezen Aksu'ya ait olan Emel Müftüoğlu'nun sesiyle dilimize marş olmuş "Hovarda"da, bu albümde Onur tarafından 4yüz grubundaki arkadaşları Gülnur, Didem ve İlkay'la birlikte kendilerine özgü vokalleriyle ve yeni düzenlemesiyle yorumlanıyor.

onur, kırışdan, solo, albüm, 5, yıldızlı DİNLE

Etiketler: onur, kırışdan, solo, albüm, 5, yıldızlı, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 11.3.2010 18:04:23 953