GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Onur KIRIŞ klibinde vampir oldu !

Onur KIRIŞ klibinde vampir oldu !
Çıkardığı ilk solo albümü ile başarı grafiğini hızla yükselten ONUR KIRIŞ, radyoların ve televizyonların aranan ismi olmayı başardı. 2009 yazında konser vermek için gittiği Romanya'da Dracula'nın Şatosu'nu gezen ONUR bu ihtişamdan çok etkilendi. dünyanın dört bir yanından gelen turistlere şatoyu gezdiren rehberlerin Dracula hakkında anlattıkları, ONUR'un vampirlerin yaşamına ilgisini daha çok çekti.
"Dünyanın Sonu" şarkısına klip çekilmeye karar verildiğinde, bu etkiyi kullanmak isteyen ONUR klibinde "sonsuz aşk" uğruna nelerden vazgeçilebileceğini anlatan bir vampiri canlandırdı.

Sözü ve müziği MURAT GÜNEŞ'e, düzenlemesi TEMEL ZÜMRÜT'e ait, "DÜNYANIN SONU" klibi Yedikule tren garında çekildi. Klibin sanat yönetmenliğini ÇİLER ERBİL üstlendi.

Bu yaz tüm müzik kanallarında izleyeceğiniz "DÜNYANIN SONU" ile ONUR, kısa film tadında bir kliple hem şarkısı hem görselliğiyle yine dikkat çekecek.

onur, kiriş, klibinde, vampir, oldu DİNLE

Etiketler: onur, kiriş, klibinde, vampir, oldu, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 25.5.2010 15:35:13 999