GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Ömür Gedik'in yeni video klibi: Radyoda

Ömür Gedik'in yeni video klibi Radyoda
Müzik dünyasına kısa sürede başarılı işler sunan Ömür Gedik, DMC etiketiyle yayınlanan 3 şarkıdan oluşan 3. maxi single çalışması "KALİKO"nun ilk video klibini; söz ve müziği Gözde Ançel, düzenlemesi İskender Paydaş tarafından hazırlanan "Radyoda" şarkısına çekti. Seray Sever'in oyunculuk yapan kardeşi Soner Sever'in sevgilisini aldatan genç bir erkeği oynadığı klipte, 1941 model bir Mercedes kullanıldı.
2 gün içinde ttnetmüzik'te ilk 50 şarkı listesine giren Ömür Gedik "şarkı da aldatılan ve üzüntüsünü evde oturarak yaşayan bir kadını canlandırıyorum. Şarkının isminin "radyoda" olması müzik dünyasında önemli bir yer tutan radyo ve radyoculuğa saygı duruşu amaçlı" dedi. Gedik klipte, Madonna ve Jim Morrisson baskılı t-shirtler giydi.

Ömür Gedik albüm adı olarak üç renkli ve genelde dişi olan sokak kedilerine verilen ad olan Kaliko'yu seçti. Gedik'in evinde sokaktan yavruyken aldığı "Kaliko" adlı üç ayaklı bir kedisi de bulunuyor.

Albümünde Manolis Aggelopoulos imzalı "Ağla Halime" cover çalışması Orkun Tunç tarafından yeniden düzenlenirken; Burak Yeter'de "Sana Neler Edeceğim"e yaptığı düzenleme ile şarkıya taze bir enerji ve hız kattı.

Daha önceki çalışmalarında Teoman, Halil Sezai, Burak Kut, Al Bano gibi isimlerle düet yapan Gedik, 3.projesinde tek başına söylediği şarkılara yer vererek bu kez yalnız yürümeyi tercih etti.

ömür, gedikin, yeni, video, klibi, radyoda DİNLE

Etiketler: ömür, gedikin, yeni, video, klibi, radyoda, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 27.9.2013 03:26:52 807