GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Ömür Gedik ve Burak Kut : Ask Var Ya

Ömür Gedik, HAÇIKO yararina piyasaya çikardigi "Hop Dedik Orda Kal" maxi single'inin ikinci klibi için, sarkiyi birlikte seslendirdigi Burak Kut ile kamera karsisina geçti. Yönetmenligini Gürcan Keltek'in yaptigi "Ask Var Ya" sarkisinin klibinde birbirini çok seven çiftin ayrilmasi konu ediliyor.
Fikret Kizilok'un ölmeden önce yazdigi son sarki olan "Ask Var Ya"nin düzenlemesinde Sadun Ersönmez imzasi bulunuyor. Toplam 3 sarkinin bulundugu maxi single'da "Ask Var Ya"nin disinda Ömür Gedik, "Orda Kal Portakal"da Teoman'la, "Paramparça"da ise Halil Sezai Paracikoglu ile düet yapmisti.

Ömür Gedik, Seben Koçibey'in stil danismanliginda yapilan klip çekimleri sirasinda sirtina, hazirligi toplam üç saat süren bir melek kanadi resmettirdi. Mahmut Sevket Pasa Köyü'nde ormanlik alanda ve muhtesem bir villada gerçeklestirilen çekimlerde sarkinin duygusu kadar klip hikayesi de her izleyenin yüregine dokunacak. “Ask Var Ya” müzik kanallarindaki yerini aldi!

Etiketler: ömür gedik ve burak kut ask var ya, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 9/3/2011 5:44:58 PM 735