GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Müzik Magazin

Hande Yener mikrofonu yere atti ! Müzik Magazin

Hande Yener mikrofonu yere atti !

Pek çok Türk sanatçi, önceki gece Almanya'nin Gelsenkirchen kentinde bir yardim konseri için sahneye çikti. Schalke 04 kulübünün stadi Veltins Arena'da Ebru Gündes, Serdar Ortaç, Muazzez Ersoy, Sinan Özen, Hande Yener, Ismail Y.K., Keremcem ve Hepsi adli grubun sahneye çiktigi gecede, "Anadolu Atesi" de 100 kisilik ekibiyle bir gösteri sundu. Sinirlenen Hande Yener mikrofonu yere atti.

6/20/2007 | 941
DEVAMI
Dede Torun Muhabbet'i Müzik Magazin

Dede Torun Muhabbet'i

Muhabbet Kart'in yeni dönem reklamlarinda Mustafa Sandal'a 81 yasindaki dedesi Hüseyin Ileri eslik ediyor. Reklam kusaginin tanitimi için önceki aksam Çubuklu Hayal Kahvesi'nde bir basin toplantisi düzenleyen dede Hüseyin Ileri ile torun Mustafa Sandal gazetecilerin sorularini cevapladilar.

6/20/2007 | 1028
DEVAMI
Burak Kut oyuncu oldu ! Müzik Magazin

Burak Kut oyuncu oldu !

Yedi yil aradan sonra "Komple" adli albümüyle sessizligini bozan Burak Kut, piyasaya hizli bir giris yapti. Ünlü sarkici, albümün hemen ardindan bir dizi filmde rol almak üzere anlasma imzaladi. "Ask Kapiyi Çalinca" adli dizide Burak Kut, basrolleri Asli Yilmaz, Burak Davutoglu ve Ipek Erdem ile paylasacak.

5/27/2007 | 1015
DEVAMI
Ibrahim Tatlises'ten Ersoy'a 50 bin YTL'lik dava ! Müzik Magazin

Ibrahim Tatlises'ten Ersoy'a 50 bin YTL'lik dava !

Tatlises-Ersoy kavgasi mahkemeye de tasindi! Ünlü türkücü, canli yayinda kendisine hakaret ettigi gerekçesiyle, meslektasi Bülent Ersoy aleyhine 50 bin YTL'lik tazminat davasi açti. Tatlises ve Ersoy arasindaki tartisma Ibrahim Tatlises'in meslektasi hakkinda "Ben dogurursam Bülent Ersoy da dogurur" demesiyle baslamisti.

5/22/2007 | 1111
DEVAMI
Internetin Krali Gülben ! Müzik Magazin

Internetin Krali Gülben !

Internet ortaminin en çok tercih edilen arama motoru olma özelligini tasiyan Google'in Türkiye ofisi, 2006 sonu itibariyle internette yapilan arama sayilarina göre yilin en hizli yükselen söhretlerini açikladi. Türkiye Google'in verdigi bilgilere göre; tüm yil yapilan aramalara göre sanal ortamda en hizli yükselen söhret Gülben Ergen oldu...

2/28/2007 | 1056
DEVAMI