GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Müzik Magazin

Hande Yener mikrofonu yere attı ! Müzik Magazin

Hande Yener mikrofonu yere attı !

Pek çok Türk sanatçı, önceki gece Almanya'nın Gelsenkirchen kentinde bir yardım konseri için sahneye çıktı. Schalke 04 kulübünün stadı Veltins Arena'da Ebru Gündeş, Serdar Ortaç, Muazzez Ersoy, Sinan Özen, Hande Yener, İsmail Y.K., Keremcem ve Hepsi adlı grubun sahneye çıktığı gecede, "Anadolu Ateşi" de 100 kişilik ekibiyle bir gösteri sundu. Sinirlenen Hande Yener mikrofonu yere attı.

20.6.2007 | 1011
DEVAMI
Dede Torun Muhabbet'i Müzik Magazin

Dede Torun Muhabbet'i

Muhabbet Kart'ın yeni dönem reklamlarında Mustafa Sandal'a 81 yaşındaki dedesi Hüseyin İleri eşlik ediyor. Reklam kuşağının tanıtımı için önceki akşam Çubuklu Hayal Kahvesi'nde bir basın toplantısı düzenleyen dede Hüseyin İleri ile torun Mustafa Sandal gazetecilerin sorularını cevapladılar.

20.6.2007 | 1123
DEVAMI
Burak Kut oyuncu oldu ! Müzik Magazin

Burak Kut oyuncu oldu !

Yedi yıl aradan sonra "Komple" adlı albümüyle sessizliğini bozan Burak Kut, piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Ünlü şarkıcı, albümün hemen ardından bir dizi filmde rol almak üzere anlaşma imzaladı. "Aşk Kapıyı Çalınca" adlı dizide Burak Kut, başrolleri Aslı Yılmaz, Burak Davutoğlu ve İpek Erdem ile paylaşacak.

27.5.2007 | 1122
DEVAMI
İbrahim Tatlıses'ten Ersoy'a 50 bin YTL'lik dava ! Müzik Magazin

İbrahim Tatlıses'ten Ersoy'a 50 bin YTL'lik dava !

Tatlıses-Ersoy kavgası mahkemeye de taşındı! Ünlü türkücü, canlı yayında kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle, meslektaşı Bülent Ersoy aleyhine 50 bin YTL'lik tazminat davası açtı. Tatlıses ve Ersoy arasındaki tartışma İbrahim Tatlıses'in meslektaşı hakkında "Ben doğurursam Bülent Ersoy da doğurur" demesiyle başlamıştı.

22.5.2007 | 1195
DEVAMI
İnternetin Kralı Gülben ! Müzik Magazin

İnternetin Kralı Gülben !

İnternet ortamının en çok tercih edilen arama motoru olma özelliğini taşıyan Google'ın Türkiye ofisi, 2006 sonu itibariyle internette yapılan arama sayılarına göre yılın en hızlı yükselen şöhretlerini açıkladı. Türkiye Google'ın verdiği bilgilere göre; tüm yıl yapılan aramalara göre sanal ortamda en hızlı yükselen şöhret Gülben Ergen oldu...

28.2.2007 | 1168
DEVAMI