GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Güncel Haberler

Gökhan Türkmen'in yeni klibi Sen İstanbulsun Güncel Haberler

Gökhan Türkmen'in yeni klibi Sen İstanbulsun

Gökhan Türkmen, Ocak 2014'de yayımladığı ve yılın en başarılı projeleri arasında gösterilen "En Baştan" isimli albümünden "Çatı Katı" ve "Dene"nin sonrasında 3. video klibini dijital platformlarda çok paylaşılan ve yoğun ilgi gören şarkısı "Sen İstanbulsun"a çekti.

Editör 3.12.2014 | 651
DEVAMI
Hayko Cepkin'den yepyeni video Takıntı Güncel Haberler

Hayko Cepkin'den yepyeni video Takıntı

Son albümü "Aşkın Izdırabını..." ile yine farkını ortaya koyan Hayko Cepkin, albümün 3. klibini "Takıntı" isimli şarkısına çekti. Türkiye'de hiç görülmemiş sahne performansları, "nostaljik" konser serisi ve hikayeleri ile kendinden söz ettiren Hayko Cepkin, albümlerinin yanı sıra çekmiş olduğu kliplerle de bir hayli konuşuluyor.

Editör 3.12.2014 | 541
DEVAMI
Hediye'nin yeni klibi Sildim Adını Güncel Haberler

Hediye'nin yeni klibi Sildim Adını

Hediye'nin 3 Adım Müzik etiketiyle sunulan ve ilk albümü olan "Sildim Adını" ile aynı ismi taşıyan duygusal şarkısı kliplendi. Söz ve müziği Hediye'ye düzenlemesi ise Ödül Erdoğan'a ait olan "Sildim Adını" albümün en dikkat çeken şarkısı olmayı başardı.

Editör 3.12.2014 | 560
DEVAMI
Cengiz Kurtoğlu'ndan yeni klip Saklı Düşler Güncel Haberler

Cengiz Kurtoğlu'ndan yeni klip Saklı Düşler

1984 yılında ilk albümü "Sen Sözden Anlamaz Mısın?" ile müzik dünyasına giriş yapan, ileride hayranları tarafından "Yaşayan Efsane" olarak adlandırılacağını bilmeden yola koyulan Cengiz Kurtoğlu, 27. albümü "Saklı Düşler"in ilk video klibini çekti!

Editör 3.12.2014 | 508
DEVAMI
Sıla'nın yeni klibi Reverans Güncel Haberler

Sıla'nın yeni klibi Reverans

Beşinci stüdyo albümü "Yeni Ay" ile hem fiziki hem de dijital albüm satışlarında zirveye oturan Sıla, albümün üçüncü video klibi "Reverans" ile dinleyicilerle buluştu. Sözleri Sıla Gençoğlu, müziği Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır'ın ortak imzasını taşıyan ve düzenlemesini İskender Paydaş'ın yaptığı "Reverans" şarkısının klip yönetmenliğini Ergin Turunç üstlendi.

Editör 3.12.2014 | 589
DEVAMI