GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Müzik Magazin

Kenan 70'inde şarkı söyler Tarkan birkaç yıla silinir ! Müzik Magazin

Kenan 70'inde şarkı söyler Tarkan birkaç yıla silinir !

Metin Özülkü'den bomba gibi açıklamalar! Özülkü müzik piyasasının son durumunu değerlendirdi : Kenan Doğulu bir numara ! Tarkan'ın hali korku filmi gibi ! Demet Akalın şarkı söyleyemiyor ! Gülben Ergen sadece prodüktör !..

22.6.2008 | 1736
DEVAMI
Hande Yener Psikopat ve denyo kadın rolü isterim ! Müzik Magazin

Hande Yener Psikopat ve denyo kadın rolü isterim !

Hande Yener, 'Kraliçe Fabrikada' filmi için kamera karşısına geçti. Ünlü şarkıcı "Sinemada beni zorlayacak roller istiyorum. Psikopat ya da denyo bir kadın rolü tam bana göre!" dedi.Billur Kalkavan ve Onur Baştürk gibi isimlerin de rol aldığı filmde bir 'gay ikonu'nu canlandıran Yener, hayalindeki rolleri açıkladı.

22.6.2008 | 1466
DEVAMI
Ece Anlı Meltem Cumbul'la aynı dizide ! Müzik Magazin

Ece Anlı Meltem Cumbul'la aynı dizide !

Uzun zamandır yeni bir projede yer almayan Meltem Cumbul, yavaş yavaş setlere dönmeye hazırlanıyor. Senaryosunu yazmaya başladığı dizisinin casting çalışmalarını sürdüren güzel yıldız, ilk albümü ile aynı adı taşıyan "El Pençe" şarkısı ile müzik dünyasındaki yerini sağlamlaştıran Ece Anlı'ya çok ilginç bir teklifte bulundu.

30.5.2008 | 1359
DEVAMI
Ablalarımın devirleri kapandı ! Müzik Magazin

Ablalarımın devirleri kapandı !

Devrim Erden, zafere emin adımlarla yürüyor. Dördüncü albümü "Yürüyorum Zafere" ile hedefe kilitlendiğini söyleyen Devrim Erden, ablalarım dediği Gülben Ergen, Hülya Avşar, Ebru Gündeş gibi isimleri kızdıracak. 3 yıl aradan sonra dördüncü albümü "Yürüyorum Zafere" ile yeniden çıkış yapan Devrim Erden, iddialı ama emin adımlarla ilerliyor.

14.5.2008 | 851
DEVAMI
Gülben Ergen masal kitabını tanıttı ! Müzik Magazin

Gülben Ergen masal kitabını tanıttı !

Gülben Ergen "kariyerimin en anlamlı ürünü" dediği "Gülben'den Masallar"ı tanıttı. Masal kitabının içinde yer alan çizimlerden yola çıkılarak hazırlanan sahnede, çoçuklara kitapta yer alan bir masalı okuyan sanatçının kitabı, 1 Mayıs'tan itibaren raflardaki yerini aldı.

14.5.2008 | 975
DEVAMI