GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Müzik Magazin

Kenan 70'inde sarki söyler Tarkan birkaç yila silinir ! Müzik Magazin

Kenan 70'inde sarki söyler Tarkan birkaç yila silinir !

Metin Özülkü'den bomba gibi açiklamalar! Özülkü müzik piyasasinin son durumunu degerlendirdi : Kenan Dogulu bir numara ! Tarkan'in hali korku filmi gibi ! Demet Akalin sarki söyleyemiyor ! Gülben Ergen sadece prodüktör !..

6/22/2008 | 1654
DEVAMI
Hande Yener Psikopat ve denyo kadin rolü isterim ! Müzik Magazin

Hande Yener Psikopat ve denyo kadin rolü isterim !

Hande Yener, 'Kraliçe Fabrikada' filmi için kamera karsisina geçti. Ünlü sarkici "Sinemada beni zorlayacak roller istiyorum. Psikopat ya da denyo bir kadin rolü tam bana göre!" dedi.Billur Kalkavan ve Onur Bastürk gibi isimlerin de rol aldigi filmde bir 'gay ikonu'nu canlandiran Yener, hayalindeki rolleri açikladi.

6/22/2008 | 1385
DEVAMI
Ece Anli Meltem Cumbul'la ayni dizide ! Müzik Magazin

Ece Anli Meltem Cumbul'la ayni dizide !

Uzun zamandir yeni bir projede yer almayan Meltem Cumbul, yavas yavas setlere dönmeye hazirlaniyor. Senaryosunu yazmaya basladigi dizisinin casting çalismalarini sürdüren güzel yildiz, ilk albümü ile ayni adi tasiyan "El Pençe" sarkisi ile müzik dünyasindaki yerini saglamlastiran Ece Anli'ya çok ilginç bir teklifte bulundu.

5/30/2008 | 1288
DEVAMI
Ablalarimin devirleri kapandi ! Müzik Magazin

Ablalarimin devirleri kapandi !

Devrim Erden, zafere emin adimlarla yürüyor. Dördüncü albümü "Yürüyorum Zafere" ile hedefe kilitlendigini söyleyen Devrim Erden, ablalarim dedigi Gülben Ergen, Hülya Avsar, Ebru Gündes gibi isimleri kizdiracak. 3 yil aradan sonra dördüncü albümü "Yürüyorum Zafere" ile yeniden çikis yapan Devrim Erden, iddiali ama emin adimlarla ilerliyor.

5/14/2008 | 778
DEVAMI
Gülben Ergen masal kitabini tanitti ! Müzik Magazin

Gülben Ergen masal kitabini tanitti !

Gülben Ergen "kariyerimin en anlamli ürünü" dedigi "Gülben'den Masallar"i tanitti. Masal kitabinin içinde yer alan çizimlerden yola çikilarak hazirlanan sahnede, çoçuklara kitapta yer alan bir masali okuyan sanatçinin kitabi, 1 Mayis'tan itibaren raflardaki yerini aldi.

5/14/2008 | 906
DEVAMI