GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Müzik Magazin

Bu yazın albümü benim kavgası ! Müzik Magazin

Bu yazın albümü benim kavgası !

Her şey 'Zirve' isimli albümünü çıkaran Demet Akalın'ın, twitter'da "Bu yazın albümü Hande Yener ile benim" demesiyle başladı. Bu açıklamaya Işın Karaca'dan jet yanıt geldi. Karaca yine twitter üzerinden "Şampiyon belli Demetçiğim! 'Arabesque' albümümün 58.536 adetle birinci" dedi.

11.5.2010 | 1101
DEVAMI
Bu şarkı sözleri unutulmayacak ! Müzik Magazin

Bu şarkı sözleri unutulmayacak !

Türkiye'nin popüler kültür tarihinin en çok akılda kalan, en çok dinlenen, en şakacı şarkılarının başında Yonca Evcimik'in ünlü Abone şarkısı geliyor."Aboneyim abone/ Biletleri cebimde/ Ballı lokma tatlısı/ Aman haydi hayırlısı/ Daha bir güzelleştim /Bu aşk yaradı bana/ Herkes dalga geçse de/Darısı başınıza" diyen şarkı sözlerini bir dinleyen bir daha unutamadı.

21.7.2008 | 2595
DEVAMI
Tarkan ve Bilge Öztürk çifti ayrıldı ! Müzik Magazin

Tarkan ve Bilge Öztürk çifti ayrıldı !

Tarkan ve sevgilisi Bilge Öztürk büyük bir kesim tarafından saygı gören yedi yıllık ilişkilerine son noktayı koydular.Son bir aydır haklarında "ayrılacaklar" söylentisi çıkan çift önceki akşam basın mensuplarına "ayrıldık" açıklaması yaptı.

17.7.2008 | 1462
DEVAMI
Fedon'dan sahnede ilginç itiraflar ! Müzik Magazin

Fedon'dan sahnede ilginç itiraflar !

Grek müziğin sevilen ismi Rum asıllı Türk sanatçı Fedon Fedon, önceki gece Bafra Kaya Artemis'teki Sortie'de Fedon şarkılarını Kıbrıs barışı için söyledi. Ünlü sanatçı sahneden bol bol barış mesajları da verdi. Fedon, "Benden ne Serdar Ortaç olur, ne de Tarkan" diye espri de yaptı. Fedon kendisine şampanya gönderilmesi üzerine de "Kendimi Arto gibi hissediyorum" dedi.

22.6.2008 | 4122
DEVAMI
Asuman Krause Sesim Sertab Erener'le yarışır Müzik Magazin

Asuman Krause Sesim Sertab Erener'le yarışır

ande Yener ve Faruk K.'nın seks içerikli kliplerinden sonra manken Asuman Krause de yeni albümü 'Kukla'nın fotoğraf ve klip konseptini seks görüntüleri üzerine kurdu. Eline kırbaç alan ve sado-mazo görüntüler veren Krause iddialı konuştu: "Çok iddialı bir fiziğim var. Bu boy ve fizikte dans edip şarkı söyleyen bir başkası yok !...

22.6.2008 | 1346
DEVAMI