GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Müzik Magazin

Bu yazin albümü benim kavgasi ! Müzik Magazin

Bu yazin albümü benim kavgasi !

Her sey 'Zirve' isimli albümünü çikaran Demet Akalin'in, twitter'da "Bu yazin albümü Hande Yener ile benim" demesiyle basladi. Bu açiklamaya Isin Karaca'dan jet yanit geldi. Karaca yine twitter üzerinden "Sampiyon belli Demetçigim! 'Arabesque' albümümün 58.536 adetle birinci" dedi.

5/11/2010 | 1020
DEVAMI
Bu sarki sözleri unutulmayacak ! Müzik Magazin

Bu sarki sözleri unutulmayacak !

Türkiye'nin popüler kültür tarihinin en çok akilda kalan, en çok dinlenen, en sakaci sarkilarinin basinda Yonca Evcimik'in ünlü Abone sarkisi geliyor."Aboneyim abone/ Biletleri cebimde/ Balli lokma tatlisi/ Aman haydi hayirlisi/ Daha bir güzellestim /Bu ask yaradi bana/ Herkes dalga geçse de/Darisi basiniza" diyen sarki sözlerini bir dinleyen bir daha unutamadi.

7/21/2008 | 2532
DEVAMI
Tarkan ve Bilge Öztürk çifti ayrildi ! Müzik Magazin

Tarkan ve Bilge Öztürk çifti ayrildi !

Tarkan ve sevgilisi Bilge Öztürk büyük bir kesim tarafindan saygi gören yedi yillik iliskilerine son noktayi koydular.Son bir aydir haklarinda "ayrilacaklar" söylentisi çikan çift önceki aksam basin mensuplarina "ayrildik" açiklamasi yapti.

7/17/2008 | 1361
DEVAMI
Fedon'dan sahnede ilginç itiraflar ! Müzik Magazin

Fedon'dan sahnede ilginç itiraflar !

Grek müzigin sevilen ismi Rum asilli Türk sanatçi Fedon Fedon, önceki gece Bafra Kaya Artemis'teki Sortie'de Fedon sarkilarini Kibris barisi için söyledi. Ünlü sanatçi sahneden bol bol baris mesajlari da verdi. Fedon, "Benden ne Serdar Ortaç olur, ne de Tarkan" diye espri de yapti. Fedon kendisine sampanya gönderilmesi üzerine de "Kendimi Arto gibi hissediyorum" dedi.

6/22/2008 | 3937
DEVAMI
Asuman Krause Sesim Sertab Erener'le yarisir Müzik Magazin

Asuman Krause Sesim Sertab Erener'le yarisir

ande Yener ve Faruk K.'nin seks içerikli kliplerinden sonra manken Asuman Krause de yeni albümü 'Kukla'nin fotograf ve klip konseptini seks görüntüleri üzerine kurdu. Eline kirbaç alan ve sado-mazo görüntüler veren Krause iddiali konustu: "Çok iddiali bir fizigim var. Bu boy ve fizikte dans edip sarki söyleyen bir baskasi yok !...

6/22/2008 | 1272
DEVAMI