GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Müzik Magazin

Seda Sayan'dan Basbakan'a. Müzik Magazin

Seda Sayan'dan Basbakan'a.

Basbakan Recep Tayyip Erdogan'a yazdigi mektupda "Ben Türkiye'nin Seda Bacisi olarak sehitlerimiz ve sehit ailelerinin acisini yüreginde yasayan biri olarak yapabilecegim herseyde emirlerinizi bekliyorum" diyen Seda Sayan mektubunu Coskun Yildiz'in seslendirdigi sözleri Erkan Çelik'e bestesi Ahmet Özden'e ait olan "Bugün Benim Ölüm Degil Dügün Günüm" sarkisinin sözleri ile bitirdi.

9/28/2012 | 961
DEVAMI
Kötü kalpli cadi Pamela Müzik Magazin

Kötü kalpli cadi Pamela

Alternatif müzigin ele avuca sigmayan yetenekli siradisi ismi PAMELA, 2012 yilinda yeniden tiyatro sahnelerine geri dönüyor. Son albümü "Stil Zengini" ile müzik listelerinde aylarca üst siralarda yer almayi basaran sanatçi, yogun geçen konser sezonunun sonunda gelen oyunculuk tekliflerinden tiyatroya evet dedi.

1/12/2012 | 1043
DEVAMI
Ebru Gündes anne oldu ! Müzik Magazin

Ebru Gündes anne oldu !

Türk Sanat Müzigi'nin güçlü yorumcusu Ebru Gündes ve Azeri isadami kocasi Reza Zarrab ile uzun süredir mutlu bir beraberlik yasamaktaydi. Bu mutluluk sahnesi Alara Bebek ile taçlandirildi. Sezeryan dogumla kizini dünyaya getiren Ebru Gündes'in bir dönem geçirdigi beyin kanamasi yüzünden, ameliyatina beyin cerrahi doktoru Cengiz Kuday da girdi.

10/17/2011 | 1007
DEVAMI
Teoman yeni hayatina basladi ! Müzik Magazin

Teoman yeni hayatina basladi !

Müzige veda eden Teoman, kendine yeni bir hayat kurmak için dügmeye basti. Sanatçinin ajandasinin ilk gündem maddesinde mastir tezini bitirmek var. Bogaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu olan sanatçi, yillar önce Istanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Bölümü'nde mastira baslamis, ancak vermek istedigi "Çizgi Romanda Kadinin Rolü" baslikli tezi, hocalari tarafindan begenilmemisti.

10/17/2011 | 851
DEVAMI
Sila, 30. yasina fanlariyla girdi... Müzik Magazin

Sila, 30. yasina fanlariyla girdi...

Türk Pop Müzigi'nin en genç ve basarili temsilcilerinden Sila, geçen sene oldugu gibi bu sene de dogum günü kutlamasini hayranlariyla gerçeklestirdi. Bugüne kadar en özel günlerini hayranlariyla beraber kutlayan Sila, 30. yas günü kutlamasini da yine onlarla paylasti.

6/28/2010 | 1356
DEVAMI