GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Müzik Magazin

Ömür Gedik jüri üyesi oluyor! Müzik Magazin

Ömür Gedik jüri üyesi oluyor!

Faruk Özdemir organizasyonuyla Ekim ayinda gerçeklestirilecek "Modelstar Türkiye" yarismasinin jüri üyeleri belli olmaya basladi. Hürriyet Gazetesi'nin en çok ses getiren yazarlarindan Ömür Gedik, "Modelstar Türkiye" jürisinde yer alacak. Ömür Gedik, basvurulari devam eden "Modelstar Türkiye" yarismaninin yakisikli delikanlilari ve güzel kizlari arasinda seçim yapacak.

9/27/2013 | 768
DEVAMI
Kubat. Sirada evlilik var! Müzik Magazin

Kubat. Sirada evlilik var!

Pal Fm'de ünlü radyocu Yasemin Sefik'in konugu olan KUBAT, yeni albümü "Iyi Olacaksin" ve kendisiyle ilgili samimi açiklamalarda bulundu. Funda Arar'in söz yazari/besteci ve aranjör esi Febyo Tasel ile çalisarak, bir buçuk yil süren albüm çalismasini tamamlamis. Kubat, çocuk bekleyen Funda Arar ve esine yayindan seslenerek; "Febyo'nun yazdigi sarkilara bakilacak olursa, Funda fena halde askta zorluyor onu" diyerek kahkahalar atti.

6/17/2013 | 901
DEVAMI
Çelik Birlikteliklerimin sayisini bilmiyorum Müzik Magazin

Çelik Birlikteliklerimin sayisini bilmiyorum

Çelik yeni albümü "Milat" ile ilgili Türkiye'nin ilk resmi internet radyosu Radyo FD'de “Mineccim” programina konuk oldu. Programin yapimcisi ve sunucusu Mine Ayman'in; "Eski sarkilariniz Hercai, Bu Sehirde ya da Dilberim'in duygusu çok farkli, simdi degismis bir Çelik var. "3G" diye sarki yapiyorsunuz. Ne degisti?" sorusu üzerine Çelik'ten bomba gibi bir cevap geldi.

6/17/2013 | 752
DEVAMI
Seda Sayan'dan Basbakan'a.. Müzik Magazin

Seda Sayan'dan Basbakan'a..

Basbakan Recep Tayyip Erdogan'a yazdigi mektupda "Ben Türkiye'nin Seda Bacisi olarak sehitlerimiz ve sehit ailelerinin acisini yüreginde yasayan biri olarak yapabilecegim herseyde emirlerinizi bekliyorum" diyen Seda Sayan mektubunu Coskun Yildiz'in seslendirdigi sözleri Erkan Çelik'e bestesi Ahmet Özden'e ait olan "Bugün Benim Ölüm Degil Dügün Günüm" sarkisinin sözleri ile bitirdi.

12/14/2012 | 969
DEVAMI
Sevgilim var diye hayran kaybetmem kazanirim. Müzik Magazin

Sevgilim var diye hayran kaybetmem kazanirim.

Romantik sarkilariyla sevilen genç popçu Gökhan Türkmen, Pal Fm'de ünlü radyocu Yasemin Sefik'in konugu oldu. Kahkaha dolu programda; Gökhan Türkmen, yeni albüm hazirliklarini ve özel hayatiyla ilgili açiklamalar yapti.

12/14/2012 | 889
DEVAMI