GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

EN YENİ MÜZİK HABERLERİ

Berkay Ey Aşk şarkısına klip çekti! Yeni Klipler

Berkay Ey Aşk şarkısına klip çekti!

Berkay'ın yeni albümünde yer alan ve günlerdir dijital platformlarda en çok indirilen ve dinlenen listelerinde 1 numara olan "Ey Aşk" şarkısı kliplendi. Gülşen Aybaba'nın yönetmen koltuğunda oturduğu klibin görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu üstlendi.

5/5/2017 1 | 227
DEVAMI
Can Bonomo'dan sıradışı bir klip Kal Bugün Yeni Klipler

Can Bonomo'dan sıradışı bir klip Kal Bugün

Alternatif müziğin başarılı ismi Can Bonomo, dördüncü albümü "Kainat Sustu"nun ilk video klibini "Kal Bugün" şarkısına çekti. Hasan Kuyucu yönetmenliğinde ve Murat Tuncel görüntü yönetmenliğinde çekilen klipte Can Bonomo performans sahneleri ile dikkat çekti.

5/5/2017 1 | 194
DEVAMI
Fettah Can Sağanak Gibi Yeni Klipler

Fettah Can Sağanak Gibi

Fettah Can'ın "Sen En Çok Aşksın" albümünün beşinci video klibi "Sağanak Gibi" şarkısına çekildi. Sözlerini Cansu Kurtcu'nun yazdığı, müziği Cansu Kurtcu, Çağrı Telkıvıran ve Fettah Can ortak çalışması olan "Sağanak Gibi" şarkısı İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde kliplendi.

5/5/2017 1 | 213
DEVAMI
Deha Bilimlier Tanrım ile kendinden söz ettirmeye devam ediyor! Güncel Haberler

Deha Bilimlier Tanrım ile kendinden söz ettirmeye devam ediyor!

Söylediği şarkılar ve sahne performansıyla İstanbul gece hayatının en sevilen isimlerinden olan Deha Bilimlier, son günlerde çıkardığı teklisi "Tanrım" ile kendinden söz ettiriyor. Sosyal medyada fenomen olan Deha Bilimlier'in şarkısı ve klibi kısa süre içinde milyonun üzerinde izlenme sayısı aldı.

5/5/2017 1 | 368
DEVAMI
Kenan Doğulu İlk Adımı Sen At Güncel Haberler

Kenan Doğulu İlk Adımı Sen At

Aşkın markası Cornetto bu yaz gençlere "İlk Adımı Sen At" mesajıyla sesleniyor. Gençlere aşkları için cesaret verme hedefiyle Kenan Doğulu ile yeni bir işbirliğine imza atan marka, gençleri bu yaz Doğulu'nun "İlk Adımı Sen At" şarkısıyla selamlıyor.

5/5/2017 1 | 406
DEVAMI