GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

EN YENİ MÜZİK HABERLERİ

Başak Dalveren feat. Murat Kurşun Laril Lira

Başak Dalveren feat. Murat Kurşun Laril Lira

Yıllardır sahnede şarkılar söyleyen Başak Dalveren, fantezi müziğin sevilen isimlerinden olan eski dostu Murat Kurşun ile "Laril Lira" adlı eğlenceli şarkıda bir araya geldiler. Özdemir Müzik etiketiyle tüm dijital platformlardaki yerini alan "Laril Lira" adlı şarkının söz ve müziği Mekin Özcan'a, aranjesi ise Suat Aydoğan'a ait.

Editör 3.12.2018 159
DEVAMI
Ekin Uzunlar Hüznün Gemileri

Ekin Uzunlar Hüznün Gemileri

Karadeniz müziğinin sevilen yorumcusu ve aynı zamanda kemençe virtüözü Ekin Uzunlar, yeni teklisi "Hüznün Gemileri"ni piyasaya çıkardı. Ceceli Müzik etiketiyle çıkan şarkının aranjörlüğünü Mustafa Ceceli, klip yönetmenliğini ise Emrah Özbilen yaptı.

Editör 3.12.2018 130
DEVAMI
Zeynep İlkgün Hani İkimizden Biri

Zeynep İlkgün Hani İkimizden Biri

Geçtiğimiz yıl "İlk Gün Gibi" adlı albümüyle müzik piyasasına giriş yapan Zeynep İlkgün 3. videosunu yepyeni single'ı "HANİ İKİMİZDEN BİRİ" adlı şarkıya çekti. Günümüz melodilerinin dinamik aranjesiyle hazırlanan single'ın sözü ve müziği Serdar Ortaç'a ait. Yeni düzenleme ise Kaan Gökman imzası taşıyor.

Editör 3.12.2018 149
DEVAMI
Sıla'dan bayram sürprizi Engerek

Sıla'dan bayram sürprizi Engerek

Geçtiğimiz Mayıs ayında "Mürekkep" isimli son albümünü yayınlayan Sıla, albümünün ikinci video klibi "Engerek"i müzikseverlerle buluşturdu. "Mürekkep" albümünün ardından Ege ve Akdeniz'de konser turnesine çıkan Sıla'nın yeni klibi "Engerek", turnedeki konser ve prova görüntülerinden oluşuyor.

Editör 20.9.2016 745
DEVAMI
Gökhan Özen'den Değişir Dünya

Gökhan Özen'den Değişir Dünya

Gökhan Özen'in "Maske" albümünün 3. video klibini "Değişir Dünya" isimli şarkısına çekti. Gökhan Özen söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan şarkıya dünyanın farklı metropollerinde iki yılda tamamlanan bir video klip çekti.

Editör 20.9.2016 541
DEVAMI