GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

EN YENİ MÜZİK HABERLERİ

Rafet El Roman feat. Hülya Avşar Sen Olmazsan Yeni Albümler

Rafet El Roman feat. Hülya Avşar Sen Olmazsan

Hülya Avşar ve Rafet El Roman'ın birlikte seslendirdikleri "Sen Olmazsan" isimli duygusal şarkı müzik marketlerde yerini aldı. Rafet El Roman yönetmenliğinde; Grand Tarabya Otel'de, 25 kişilik ekip tarafınca gerçekleştirilen klip çekimlerinin, bir bölümü Almanya'da Frankfurt'ta gerçekleşti.

5/5/2017 1 | 150
DEVAMI
Sevtap Ünal'dan Yeni Klip Alayına İsyan Yeni Klipler

Sevtap Ünal'dan Yeni Klip Alayına İsyan

İkinci albümü "Bu Kavga Çok Hüzünlü"yü yılın ilk günlerinde On Air Müzik etiketi ile yayınlayan Sevtap Ünal, ilk klibini "Zamanın Birinde" isimli şarkısına çekmişti. Albümün ikinci klibi söz ve müziği yine kendisine ait ve albümün en farklı şarkısı olan "Alayına İsyan" şarkısına geldi.

5/5/2017 1 | 198
DEVAMI
Hakan AltunGidemezsin Yeni Klipler

Hakan AltunGidemezsin

Hakan Altun iki yıl gibi uzun bir aranın ardından "Gidemezsin" isimli yeni albümünü Poll Production etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Albümünün ilk videosu söz ve müziği Hakan Altun'a ait olan "Gidemezsin" isimli şarkıya Tülay İbak yönetmenliğinde on altı saatte çekildi.

5/5/2017 1 | 280
DEVAMI
Haykırmadan Anlatamam Yeni Klipler

Haykırmadan Anlatamam"ın ilk klibi Kahreddin

"Haykırmadan Anlatamam" albümüyle, beş yıllık heyecanlı bekleyişi sonlandıran Neyse, şimdi de albümün ilk klibini izleyiciyle buluşturuyor. 10 yeni şarkıdan oluşan ve Sony Music etiketiyle yayınlanan albümün merakla beklenen ilk klibinde ise grubun bir sürprizi bulunuyor.

5/5/2017 1 | 188
DEVAMI
Ayşegül Aldinç Kendisi Yeni Klipler

Ayşegül Aldinç Kendisi

"Sek'iz" isimli proje albümü ile büyük başarı yakalayan ve müziğin farklı tarzlarındaki birçok ismi bir araya getiren Ayşegül Aldinç, albümün beşinci video klibini Kenan Doğulu'nun şarkısı "Kendisi"ne çekeceğini açıkladı. Söz, müzik ve düzenlemesi Kenan Doğulu'ya ait olan ve geri vokallerini de yine Kenan Doğulu'nun üstlendiği "Kendisi" şarkısının Ayşegül Aldinç için özel bir yeri de var.

5/5/2017 1 | 210
DEVAMI