GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

EN YENİ MÜZİK HABERLERİ

Burak Kut

Burak Kut "Komple" ile zor günlerini anlattı ..

20'li yaşlarının başında hem şöhrete hem de hatırı sayılır bir servete kavuşan, ancak birkaç yıl içinde her ikisini de kaybeden Burak Kut'un yaşadıkları şarkı oldu. Burak Kut, sözleri Sezen Aksu'ya ait "Komple" şarkısıyla, yaşadığı o zor günlerini sevenleriyle paylaşıyor.

Editör 22.5.2007 902
DEVAMI
Bir Başkadır Ayten Alpman

Bir Başkadır Ayten Alpman

28 yıl aradan sonra yeniden stüdyoya giren Ayten Alpman, "Bir Başkadır Ayten Alpman" adlı albümünü müzik marketlere sunuyor. Son plak kaydı için 1979'da stüdyoya girmiş olan Ayten Alpman, 2007 tarihli yeni albümünde Türk popunun dünü ve bugününden seçilmiş 10 şarkıyı kendine has yoruladı.

Editör 22.5.2007 688
DEVAMI
Objektif Sokağın Sesi

Objektif Sokağın Sesi

Objektif, yedi yıl aradan sonra yeni albümü "Sokağın Sesi"ni, AĞDAŞ Müzik Yapım etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Yönetmenliğini Serdar Seki'nin üstlendiği ilk video klip parçası "Cansuyu" beyazcamda rockseverlerle buluşuyor.

Editör 22.5.2007 759
DEVAMI
Nil Eurovision'dan teklif gelirse kabul etmem

Nil Eurovision'dan teklif gelirse kabul etmem

Nil Karaibrahimgil katıldığı basın toplantısında, politik ve gergin bir durum olarak nitelendirdiği Eurovision'a katılmak istemediğini söyledi. Kenan Doğulu'nun Eurovision'da aldığı dördüncülük hakkında sunlari soyledi ?

Editör 19.5.2007 903
DEVAMI
Teoman'dan yeni klip Papatya (yeni versiyon)

Teoman'dan yeni klip Papatya (yeni versiyon)

Teoman'ın ilk albümünün en beğenilen, parçalarından "Papatya"nın yeni versiyonunun klibi bu hafta ilk kez televizyonlarda. 1996'da çıktığında büyük ses getiren "Teoman" albümünün en sevilen parçalarından biriydi "Papatya". Daha önce de dinleyicisiyle buluşmuş olan bu versiyonun klibi ise çekilmemişti.

Editör 19.5.2007 964
DEVAMI