GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

EN YENİ MÜZİK HABERLERİ

Vega Delinin Yıldızı (Deluxe)

Vega Delinin Yıldızı (Deluxe)

Deniz Özbey ve Tuğrul Akyüz'den oluşan Vega, özel versiyonların yer aldığı ve yalnızca dijital müzik servislerde yayınlanan "Delinin Yıldızı" albümünün Deluxe versiyonunu GRGDN Müzik etiketiyle dinleyicileriyle buluşturdu!

Editör 3.12.2018 137
DEVAMI
Pınar Benliler Nazar

Pınar Benliler Nazar

Pınar Benliler'in "Nazar" isimli 6 şarkıdan oluşan ilk albüm çalışması Seyhan Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yerini aldı. Albümde dikkat çeken "En Güzel Makam" adlı şarkının Ebru Gündeş için yazıldığı ancak sonrasında seslendirmesinin Pınar Benliler'e kısmet olduğu öğrenildi.

Editör 3.12.2018 154
DEVAMI
Gülnur Gökçe İçimdeki Ses

Gülnur Gökçe İçimdeki Ses

Gülnur Gökçe, uzun süredir üzerinde çalıştığı ve değerli müzisyenlerle hazırladığı "İçimdeki Ses"i, Garaj Müzik etiketi ile yayınlandı. 10 türkünün batı formlarında hazırlandığı albümde; Emre Bayar, Firuz İsmailzade, Temel Zümrüt'ün düzenlemeleri bulunuyor.

Editör 3.12.2018 148
DEVAMI
Tan Taşçı Bana Aşktan Söz Etme

Tan Taşçı Bana Aşktan Söz Etme

an Taşçı'nın 8. stüdyo albümü "Bana Aşktan Söz Etme" TCTVL etiketiyle müzikseverlerle buluşuyor. Albümde yer alan tüm şarkıların söz ve müziklerine imza atan Tan Taşçı, dünya müziğiyle kendi müziğini birleştirerek new age ve ethnic elektronik öğeleri de şarkılarına taşıdı.

Editör 3.12.2018 123
DEVAMI
Gülşah Tanrıöver Vurur Aşkı

Gülşah Tanrıöver Vurur Aşkı

Yıllardır akademisyen olarak müziğin içinde olan Gülşah Tanrıöver, Ulvar Tanrıöver prodüktörlüğünde hazırlanan "Vurur Aşkı" isimli maxi single çalışması ile müzik dünyasındaki yerini aldı. Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan projede 3 şarkı var ve isim şarkısı olan "Vurur Aşkı" şarkısının 3 versiyonu yer alıyor.

Editör 3.12.2018 149
DEVAMI