GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

nezih HABERLERİ

Serdar Şenel & Kaan Gökman The Project

Serdar Şenel & Kaan Gökman The Project

Serdar Şenel ve Kaan Gökman imzasını taşıyan "The Project" albümü 6 şarkı ve 1 versiyonla yayınlandı. Tamamının dans şarkılarından oluştuğu albümün ilk klibi ise "Efendi" isimli şarkıya çekildi. Konsept bir albüm projesi olan "The Project", müzikal altyapısı ve görsel imajı ile uluslararası standartları yakalayarak, modern Türk müziğine yeni bir vizyon getirmeyi amaçlıyor.

Editör 28.9.2012 965
DEVAMI
Özgün Konu Senden Açılınca

Özgün Konu Senden Açılınca

Özgün'ün yeni albümü "Konu Senden Açılınca", Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. Yaklaşık iki yıllık bir çalışmanın ürünü olan "KONU SENDEN AÇILINCA"da, 11 yeni şarkının yanı sıra; “Yıllar Sonra”, "Deli Gibi", "İnsaf", "Gülbeyaz", "Dur Gitme", "Konu Senden Açılınca", "İstemem", "Kalbim", "Şike", "Siyah Beyaz", "Altın Kafes", "Sadece Arkadaşız" ve "Sen ve Ben" isimli şarkıları yer alıyor.

Editör 20.6.2012 925
DEVAMI
Alişan'dan yeni albüm 10

Alişan'dan yeni albüm 10

Alişan, askerlik dönüşü hiç vakit kaybetmeden stüdyoya girdi ve askerlik döneminde ortaya çıkan şarkılarıyla 3 yıl aradan sonra sevenlerine güzel bir sürpriz yaptı. Askerlik döneminde, Ceyhun Çelikten ile tanışan ve çok iyi arkadaş olan Alişan, bu güzel arkadaşlığın bundan sonraki projelere de taşınacağını söyledi. Ceyhun Çelikten'in askerdeyken yaptığı şarkılar, Alişan'ın sesiyle hayat buldu.

Editör 27.6.2011 850
DEVAMI
Emre Altuğ 2011 Zil

Emre Altuğ 2011 Zil

Geçtiğimiz yıl "Çifte Kavrulmuş" ve "Sev Diyemem" şarkıları ile müzik listelerinde uzun süre üst sıralarda yer alan başarılı sanatçı Emre Altuğ "ZİL" isimli yepyeni bir albüm ile yaza merhaba diyor. 10 şarkının yer aldığı albümde, iki şarkı Emre Altuğ imzası taşıyor. Albümün çıkış şarkısı olan "ZİL"in söz ve müziği ise Soner Sarıkabadayı'ya ait.

Editör 27.6.2011 928
DEVAMI
Kutsi'den yeni albüm Bambaşka

Kutsi'den yeni albüm Bambaşka

Şarkılarıyla milyonların kalbine taht kuran Kutsi'nin heyecanla beklenen yeni albümü "Bambaşka" müzik marketlerdeki yerini alıyor. Poll Production markasıyla müzikseverlerle buluşacak olan albüm, uzun ve titiz bir çalışmanın ürünü.

Editör 18.4.2010 1048
DEVAMI