GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Müzigin Devleri Bu Albümde : Hüseyin Karadayi Collection

Türkiye'de kendi albümlerinin prodüktörlügünü yapan, kliplerini çeken ve konserlerini veren ilk DJ'i Hüseyin Karadayi, bugüne kadar çikardigi 6 albümünde yer alan toplam 83 sarkiyi Hüseyin Karadayi Collection ile müzikseverlerin begenisine sundu.
Unutulmaz sarkilar, Karadayi yorumuyla yeniden dillerde!

Hüseyin Karadayi Collection albümünde Ajda Pekkan, Asli Güngör, Ayhan Gunyil , Betül Demir, Burak Kut, Burhan Öcal, Buziki Orhan, Ege Çubukcu, Ferhat Göçer, Funky C, Isin Karaca, Melis Sökmen, Mustafa Sandal, Onur Bastürk, Özcan Deniz, Sezen Aksu, Tarkan, Zeynep Önkaya gibi sanatçilarin stüdyoda yeniden yorumladiklari , Hüseyin Karadayi nin yeni düzenlemeleriyle tekrar gündeme yükseliyor.

Yaptigi isle DJ & Prodüktör ve elektronik müzik alaninda Türkiye'de yeni bir dönem açan Hüseyin Karadayi, birçok genç ve deneyimli isme de öncülük etti. Bugüne kadar popüler müzik sektöründe çok sevilen sanatçilarla ortak pek çok çalismaya imza atan Karadayi, Hüseyin Karadayi Collection albümü ile de sektörde esi bulunmayan bir birikimi müzikseverlerin begenisine sunuyor.

Yeni düzenlemeler, yaza damgasini vuracak!

Yapim koordinatörlügünü Özgür Aras'in üstlendigi Hüseyin Karadayi Collection albümünün kapak grafigi, Ebru Eryener tarafindan tasarlandi. Albüm fotograflari ise ünlü fotografçi Koray Erkayanin objektifinden müzikseverlere ulasiyor. Dogan Müzik Company tarafindan 19.90 TL satisa sunulan Hüseyin Karadayi Collection, müzikseverlere yazin müjdesini de veriyor. Karadayinin yeni düzenlemelerle müzik sektörünü yepyeni bir sounda tasidigi bu 83 parçalik dev albümdeki birçok sarki, simdiden plaj ve gece kulüplerinin gözdesi olacak.

Etiketler: müzigin devleri bu albümde hüseyin karadayi collection, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 3/25/2011 6:57:58 AM 737