GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Musti hem akustik, hem tribute albüm çıkaracak !

Musti hem akustik, hem tribute albüm çıkaracak !
Mustafa Sandal, kariyerinin 14. yılını iki özel projeyle kutlayacak. En sevilen şarkılarını akustik olarak söyleyip, bir de tribute albüm hazırlayacak... Teoman'ın yazdığı şarkıların, ünlüler tarafından seslendirilmesi ile müzik piyasasında yeni bir trend haline gelen "tribute albüm" modasına Mustafa Sandal da uyacak.
 "Devamı Var" adlı son albümünü geçtiğimiz yaz çıkaran ünlü popçu, iki farklı projeyi birleştirerek özel bir çalışma hazırlayacak.

Geçtiğimiz ay Emina Jahoviç ile hayatını birleştiren ve baba olmaya hazırlanan Mustafa Sandal, en sevilen şarkılarını bir albümde toplayacak. Akustik olarak seslendireceği parçaların yer alacağı bu özel çalışmanın içinde, Musti bestelerinin diğer şarkıcılar tarafından seslendirileceği bir tribute albüm de yer alacak.

Müzik hayatına 1994 yılında "Suç Bende" albümüyle giriş yapan ünlü popçu, kariyerinin 14. yılında; "Suç Bende", "Bir Anda", "Araba", "Akışına Bırak", "Hatırla Beni", "Gölgede Aynı" ve "İsyankar" gibi klasikleşmiş şarkılarını akustik olarak yeniden yorumlayacak...

Mustafa Sandal'ın tribute albümünde henüz hangi sanatçıların yer alacağının netlik kazanmadığı belirtildi. Ancak; Musti'nin daha önce birlikte çalıştığı Ajda Pekkan, Sertab Erener, Sezen Aksu ve İzel gibi ünlü şarkıcıların bu albümde yer alması bekleniyor.

musti, hem, akustik,, hem, tribute, albüm, çıkaracak DİNLE

Etiketler: musti, hem, akustik,, hem, tribute, albüm, çıkaracak, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 29.2.2008 04:37:13 1178