GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Musti hem akustik, hem tribute albüm çikaracak !

Mustafa Sandal, kariyerinin 14. yilini iki özel projeyle kutlayacak. En sevilen sarkilarini akustik olarak söyleyip, bir de tribute albüm hazirlayacak... Teoman'in yazdigi sarkilarin, ünlüler tarafindan seslendirilmesi ile müzik piyasasinda yeni bir trend haline gelen "tribute albüm" modasina Mustafa Sandal da uyacak.
 "Devami Var" adli son albümünü geçtigimiz yaz çikaran ünlü popçu, iki farkli projeyi birlestirerek özel bir çalisma hazirlayacak.

Geçtigimiz ay Emina Jahoviç ile hayatini birlestiren ve baba olmaya hazirlanan Mustafa Sandal, en sevilen sarkilarini bir albümde toplayacak. Akustik olarak seslendirecegi parçalarin yer alacagi bu özel çalismanin içinde, Musti bestelerinin diger sarkicilar tarafindan seslendirilecegi bir tribute albüm de yer alacak.

Müzik hayatina 1994 yilinda "Suç Bende" albümüyle giris yapan ünlü popçu, kariyerinin 14. yilinda; "Suç Bende", "Bir Anda", "Araba", "Akisina Birak", "Hatirla Beni", "Gölgede Ayni" ve "Isyankar" gibi klasiklesmis sarkilarini akustik olarak yeniden yorumlayacak...

Mustafa Sandal'in tribute albümünde henüz hangi sanatçilarin yer alacaginin netlik kazanmadigi belirtildi. Ancak; Musti'nin daha önce birlikte çalistigi Ajda Pekkan, Sertab Erener, Sezen Aksu ve Izel gibi ünlü sarkicilarin bu albümde yer almasi bekleniyor.

Etiketler: musti hem akustik, hem tribute albüm çikaracak, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 2/29/2008 4:37:13 AM 849