GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Murat Dalkılıç : Külah

Murat Dalkılıç Külah
Yeni neslin söylem idolu Murat Dalkılıç, Ege'nin starıydı. Kasaba ile gönülleri fethetti, ardından tüm rakiplerine Pardon diyerek bizlere Las Fontain'den masallar anlattı, şimdi de başarısını görmemezlikten gelenlere anlamlı bir mesaj veriyor ve Külah'ı değişmeyelim diyor.
Sahne performansıyla müzik piyasasında fark yaratan Dalkılıç, bir yıldan fazla süren stüdyo çalışmasının ardından müzikseverlerle buluşuyor... Albüm çalışması için ünlü fotoğraf  sanatçısı Mehmet Turgut'un objektifine Kendo kostümü ile poz veren Dalkılıç; "Artık başarıyı  kıskanılmak için değil, takdir edilmek için istiyorum" derken Kendo'nun bir uzak doğu sporu olması dışında bir felsefesinin olduğunu söylerken kendisinden öncekilere saygı göstermeyi, ardından gelenleri de korumayı amaç ediniyor.

Mayıs ayında Sony Müzik etiketi ile müzik marketlerdeki yerini alacak olan yeni albümünün çıkış şarkısı Külah'ın söz ve müziği Soner Sarıkabadayı, düzenlemesi ise Tolga Kılıç'a ait.

murat, dalkılıç, külah DİNLE

Etiketler: murat, dalkılıç, külah, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 30.4.2010 05:29:38 959