GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Murat 3 yeni klip şarkısı Dönmem ile geri geliyor !

Murat 3 yeni klip şarkısı Dönmem ile geri geliyor !
Murat 3, geçtiğimiz yaz "Mucize İşler" etiketiyle dijital platform üzerinden yayınlanan "Ben Bunları Hak Etmedim" isimli şarkısı ile müzikseverlerle tanışmıştı. Sıcak ve hareketli şarkısına çekilen sıra dışı videosuyla müzik dünyasına çok farklı bir giriş yapan sanatçı, şarkısına gösterilen ilgiyle birlikte albüm çalışmasına hız verdi.
Balkan ezgileri taşıyan eğlenceli şarkısı "Ben Bunları Hak Etmedim" aynı zamanda Bergüzar Korel, Tolgahan Sayışman ve Altan Erkekli'nin başrollerinde oynadığı "Aşk Geliyorum Demez" adlı filmin müziği olarak da dikkat çekti. Murat 3, ikinci şarkısı ve bu şarkıya çekilen film tadındaki videosu "Dönmem" ile müzik yolculuğuna kaldığı yerden ama bu kez çok duygusal bir şarkı ile devam ediyor.

Sözü ve müziği, ilk şarkıda olduğu gibi Murat 3'e, aranjesi Murat Engin'e ait olan "Dönmem" yakında "Pasaj Müzik" etiketiyle çıkacak olan albümün en dikkat çekecek romantik şarkılarından biri olacak. Hüzünlü bir ayrılık hikayesini anlatan şarkının video klibine New York sokakları ev sahipliği yaptı. Videonun yönetmeni Cengiz Korkmaz, senaryo ise Murat 3'e ait. Klibin kurgusu ise aynı zamanda albümün müzik prodüktörlüğünü de yapan çok yönlü müzisyen Murat Engin'e ait. Çekimleri 5 gün süren videonun, ön hazırlık çalışması New York'ta çekim yapmanın bürokratik zorlukları sebebiyle bir haftadan fazla sürdü. Şehrin farklı popüler mekanları, senaryonun flashback kurgusuna fon oluştururken, aynı zamanda da şarkının romantik duygusuna apayrı bir hava kattı. Çok yakında tüm müzik kanallarında izlenmeye başlayacak olan "Dönmem", daha çok yeni olmasına rağmen internet dünyasında ilgi görüyor!

Farklı ses rengi ve tarzı ile dikkat çeken Murat 3, Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera ve Konser Şarkıcılığı ile Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Şan Bölümü mezunu.

murat, 3, yeni, klip, şarkısı, dönmem, ile, geri, geliyor DİNLE

Etiketler: murat, 3, yeni, klip, şarkısı, dönmem, ile, geri, geliyor, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 21.5.2011 15:15:48 806