GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Miya'dan yazı özletecek bir klip: Aslında

Miya'dan yazı özletecek bir klip Aslında
Geçtiğimiz Nisan ayında yayımladığı ilk solo albümü "Uzaklaşmalıyım" ile müzik dünyasına yepyeni bir soluk getiren MİYA, albümünün ikinci video klibi "Aslında" ile yeniden ekranlardaki yerini alıyor.Albümdeki tüm şarkıların olduğu gibi sözü ve müziği yine MİYA'ya ait olan şarkının düzenlemesi, aynı zamanda albümün mix ve mastering'ini de yapan ve yıllardır Tarkan'la yaptığı çalışmalardan tanıdığımız Murat Matthew Erdem'e ait.
Yönetmenliğini, Miya'nın logo tasarımını da hazırlayan Sine Özbilge'nin üstlendiği video klip, yaz aylarının son demlerini yaşadığımız bu günlerde Ayvalık'ın sakin ve huzur dolu ortamında çekildi. Aşkın en saf halini anlatan "Aslında" parçasıyla adeta bütünleşen klipte MİYA da sade görüntüsüyle dikkat çekiyor.

Genel olarak toplumsal temalardan oluşan sözler içeren ve yaşadığımız dünyayı sorgulamanın yanı sıra, genel olarak pozitife, iyiye, doğruya doğru bir arayışı ele alan "Uzaklaşmalıyım" albümünün öne çıkan şarkılarından biri olan "Aslında", video klibiyle bugünden itibaren müzik kanalları ve dijital platformlar aracılığıyla müzikseverlerle buluştu.

miyadan, yazı, özletecek, bir, klip, aslında DİNLE

Etiketler: miyadan, yazı, özletecek, bir, klip, aslında, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 27.9.2013 03:30:44 901