GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Mithat Körler: Beni Sensiz Bırakma

Mithat Körler Beni Sensiz Bırakma
Mithat Körler "Beni Sensiz Bırakma" isimli yeni albümünü tamamladı. Mithat Körler'in özel yorumu ile eski ve yeni şarkılarını seslendirdiği "Beni Sensiz Bırakma" albümü Origami Yapım etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı.
Eski ve yeni şarkılarını "Beni Sensiz Bırakma" isimli albümünde toplayan Mithat Körler albümünde söz ve müziği Güven Baran'a ait olan "Beni Sensiz Bırakma" ve "Ölmek Var Dönmek Yok" isimli iki yeni şarkıya yer verdi. Düzenlemelerini Atınç Tokmak yaptı.

Mithat Körler albüm de sırasıyla "Dokunulmazımsın Benim", "Ben Varım", "Böyle Bir Kara Sevda", "Fikrimin İnce Gülü" ve "Aşk Yalanmış" isimli eski şarkıları da yorumladı.

Albümüne ismini verdiği yeni şarkısı "Beni Sensiz Bırakma"ya Eskişehir de klip çekti. Dış mekanda profesyonel bir ekiple gerçekleşen klibin çekimleri 4 gün sürdü. Klibin yönetmenliğini ALPER BABAYAĞMUR yaptı.

mithat, körler, beni, sensiz, bırakma DİNLE

Etiketler: mithat, körler, beni, sensiz, bırakma, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 6.4.2012 15:36:56 737