GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Mirkelam'dan yeni albüm: Denizin Arka Yüzü

Kendine has yorumu ve sözleriyle Türk pop müziginde çok farkli bir yer edinmis olan Mirkelam, 3 senelik birikimini, yasadiklari anlari, gözyaslari ve alin terini biraz da kendini anlatiyor "Denizin Arka Yüzü"nde. Hepimizin hayatinda "hayatimi yazsam kitap olur" demisligimiz vardir; bunu diyen sarki yazan, beste yapan ve söyleyen bir sanatçiysa bu kitap sizin karsiniza hikaye anlatan bir albüm olarak çikar. "DENIZIN ARKA YÜZÜ" tam da böyle bir albüm.
Albümde yer alan tüm sarkilarin söz ve müzigi Mirkelam imzasi tasirken "Priz220" sarkisinin bestesinde Mirkelam ve albümün ayni zamanda prodüktörü de olan Yves Jongen imzasi bulunuyor.

Hikayesi, anlattiklari sarkilariyla oldugu kadar kapak konseptiyle de dikkat çeken albümün fotograflari, Candas Arin imzasi tasirken kartonet tasarimi da Profabrika tarafindan yapildi.

Albüm çikis öncesi radyolar ve dijital platformlar araciligiyla müzikseverlerle paylasilan ve büyük begeni toplayan "Istanbul Beyoglu" sarkisinin video klibi de önümüzdeki günlerde müzikseverlerin begenisine sunulacak.

Etiketler: mirkelamdan yeni albüm denizin arka yüzü, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 9/27/2013 4:12:31 AM 927