GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Meyra ile Aşklayalım

Meyra ile Aşklayalım
Yorumculuğu, çok yönlü sesi ve düzgün çizgisiyle yıllardır kendine geniş ve sadık bir hayran kitlesi yaratan Türk pop müziğinin başarılı ismi Meyra, yeni albümü "Aşklayalım" ile müzikseverlerle buluşuyor.
"Aşklayalım" albümünde toplam 10 şarkı yer alıyor. DMC müzik'ten çıkacak olan "Aşklayalım" albümü için Meyra, 8 aydır stüdyo çalışmalarındaydı. Albümün çıkış şarkısı olan "Aşklayalım"ın klibi müzik kanallarında ve radyolarda yayınlanmaya başladı. Şarkı çıktığı andan itibaren büyük ilgi görüyor.

"Aşklayalım"ın sözü ve müziği Şehrazat'a ait. Düzenlemesi ise Mustafa CECELİ çalışması.. Ayrıca Aşklayalım ın remix versiyonunu ünlü Dj Burak YETER; Slow versiyonunu ise Volga TAMÖZ yaptı.

"Konuşma"nın sözü ve müziği Sinan AKÇIL'a ait. Düzenlemesi Sinan AKÇIL ve Tolga KILIÇ ortak çalışması olan "Konuşma"nın sürprizi ise Sinan AKÇIL'ın Meyra'ya eşlik etmesi.

"Fotokopi"nin sözü Deniz ERTEN’e ait. Müziği ve düzenlemesi Volga TAMÖZ'e ait.

"Kalbim Bir Pusula" nın sözü Sezen Cumhur ÖNAL'a, düzenlemesi ise Levent DEMİRBAŞ'a ait.

Bu albümde Meyra’nın hit olmuş şarkıları "Karar Bize Ait" , "Ağladın Ya" , "Beni Sensiz Düşünme" ve Ünlü Yunanlı tenor Mario Frangoulis ile birlikte seslendirdikleri "Vincero Perdero" yerini aldı.

Meyra'nın albüm fotoğraflarını ve çıkış şarkısı "Aşklayalım"ın klibini çeken Burak ERTAŞ aynı zamanda stil danışmanlığını da üstlendi.

meyra, ile, aşklayalım DİNLE

Etiketler: meyra, ile, aşklayalım, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 25.3.2011 06:55:22 1312