GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Meyra ile Asklayalim

Yorumculugu, çok yönlü sesi ve düzgün çizgisiyle yillardir kendine genis ve sadik bir hayran kitlesi yaratan Türk pop müziginin basarili ismi Meyra, yeni albümü "Asklayalim" ile müzikseverlerle bulusuyor.
"Asklayalim" albümünde toplam 10 sarki yer aliyor. DMC müzik'ten çikacak olan "Asklayalim" albümü için Meyra, 8 aydir stüdyo çalismalarindaydi. Albümün çikis sarkisi olan "Asklayalim"in klibi müzik kanallarinda ve radyolarda yayinlanmaya basladi. Sarki çiktigi andan itibaren büyük ilgi görüyor.

"Asklayalim"in sözü ve müzigi Sehrazat'a ait. Düzenlemesi ise Mustafa CECELI çalismasi.. Ayrica Asklayalim in remix versiyonunu ünlü Dj Burak YETER; Slow versiyonunu ise Volga TAMÖZ yapti.

"Konusma"nin sözü ve müzigi Sinan AKÇIL'a ait. Düzenlemesi Sinan AKÇIL ve Tolga KILIÇ ortak çalismasi olan "Konusma"nin sürprizi ise Sinan AKÇIL'in Meyra'ya eslik etmesi.

"Fotokopi"nin sözü Deniz ERTEN’e ait. Müzigi ve düzenlemesi Volga TAMÖZ'e ait.

"Kalbim Bir Pusula" nin sözü Sezen Cumhur ÖNAL'a, düzenlemesi ise Levent DEMIRBAS'a ait.

Bu albümde Meyra’nin hit olmus sarkilari "Karar Bize Ait" , "Agladin Ya" , "Beni Sensiz Düsünme" ve Ünlü Yunanli tenor Mario Frangoulis ile birlikte seslendirdikleri "Vincero Perdero" yerini aldi.

Meyra'nin albüm fotograflarini ve çikis sarkisi "Asklayalim"in klibini çeken Burak ERTAS ayni zamanda stil danismanligini da üstlendi.

Etiketler: meyra ile asklayalim, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 3/25/2011 6:55:22 AM 955