GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Meli ile yaz albümü alışkanlıkları değişti!

Meli ile yaz albümü alışkanlıkları değişti!
MELİ dinleyicisi ile buluşmak için 3 yıldır üzerinde çalıştığı albümünü nihayet tamamlayıp piyasaya sundu. Yapımcılığını ONAIR MEDIA REFLEKS, Burak DEMİRSARAN'ın yaptığı albümün müzik yönetmenliğini Nurkan RENDA üstlendi.
Albümde Alen KONAKOĞLU, Çağrı SERTEL, Didem ERKEN gibi usta müzisyenlerle çalışan MELİ mastering için Michael ZİMMERLİNG'i tercih etti.

Yaz albümlerinde beklenilen hızlı tempolar yerine, piyasaya sakin bir girişi tercih edip hayli iddialı bir tavır sergiliyor.

MELİ albümünde yapılan düzenlemelerle alışkanlıklarımızı bozacağı gibi, çekilen klipte aynı şekilde farkını ortaya koydu. 19 yıllık müzik hayatı boyunca daha çok pop-rock, soul ve funk tarzlarında performanslar sergileyen Meli, bu albümde de kendi tarzına uygun, hafif elektronik altyapılar ve akustik sesler arasında ince ve keyifli geçişlerle dikkat çekiyor.

Kendi akışında huzurlu bir yapı olarak nitelendirebileceğimiz albümün ilk video klibi Can EMRE - SPOTS PRODUCTION yönetmenliğinde "ALDANDIM" adlı parçaya,oldukça futurist bir yaklaşımla çekildi.

meli, ile, yaz, albümü, alışkanlıkları, değişti DİNLE

Etiketler: meli, ile, yaz, albümü, alışkanlıkları, değişti, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 28.9.2012 13:20:57 796