GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Mehmet Erdem: Haydi Gel Gidelim

Mehmet Erdem Haydi Gel Gidelim
Mehmet Erdem, geçtiğimiz yıl albümü müzik marketlerdeki yerini almadan önce müzikseverlerle paylaştığı sözü ve müziği Sezen Aksu imzalı "Hakim Bey" şarkısı ile müzik listelerine damgasını vurdu. Ardından Sony Music etiketiyle "Herkes Aynı Hayatta" albümünü yayımladı ve milyonların beğenisini kazanarak bir fenomen haline geldi. Albümü ile aynı adı taşıyan şarkısı ve klibi ile de hem fiziki satış hem de dijital satış listelerinin zirvesinde kalmaya devam eden Mehmet Erdem, albümün üçüncü video klibi "Haydi Gel Gidelim" için kamera karşısına geçti.
Ali Demirel yönetmenliğinde çekilen klibin senaryosu; bir tanesi Mehmet Erdem olmak üzere farklı hayatları ve meslekleri olan 4 çocukluk arkadaşının normal bir günlerinin sonunda bir Mehmet Erdem konserinde buluşmasını anlatıyor. Dirty Cheap Creative yapımcılığında birçok farklı iç ve dış mekanda yapılan çekimleri 4 gün süren klibin konser ve kulis sahneleri sanatçının en son İstanbul konserinde çekildi. Klipte Mehmet Erdem'e kurye rölünde Sedat Kalkavan, baba rolünde Batur Belirdi ve kampçı rolünde de Görkem Mertsöz eşlik etti.

Türkiye Müzik Ödülleri, GQ Türkiye Dergisi, Rotabest, Pal Fm, Magazin Gazetecileri Derneği gibi ödül törenlerinde ve Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi gibi Türkiye’nin önemli üniversitelerinin törenlerinde "En İyi Erkek", "En İyi Çıkış" ve "Yılın Müzisyeni" ödüllerine layık görülen Mehmet Erdem, "Herkes Aynı Hayatta" albümünden itibaren ara vermeksizin yurtiçi ve yurtdışında sayısız konserler verdi.

mehmet, erdem, haydi, gel, gidelim DİNLE

Etiketler: mehmet, erdem, haydi, gel, gidelim, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 27.9.2013 03:19:45 825