GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Mavi'nin 3.video klibi : Neler Oluyor

Mavi'nin 3.video klibi Neler Oluyor
Mavi'nin 3.video klibi; dünyanın nereye gittiğinin sorgulandığı şarkıdan yola çıkılarak, eski ve yeninin en iyi gözlemlendiği şehirlerden Sofya'da çekildi. "30" ve "Düş" şarkılarıyla büyük bir çıkış yakalayan Mavi, Pasaj Müzik etiketiyle yayınladığı kendi adını taşıyan albümünün üçüncü klibini "Neler Oluyor Bu Dünyaya" adlı cover şarkısına çekti.
Yıllar önce Seyyal Taner'in seslendirdiği, sözlerini Zeynep Talu bestesini Fahir Atakoğlu'nun yaptığı şarkının video klibi Bulgaristan'nın başkenti Sofya'da çekildi. Şarkının sözlerinde anlatıldığı gibi değişen dünyayının gözler önüne serildiği klibin görüntü yönetmenliğini Mithat İnandım yönetmenliğini ise Yiğit Eken yaptı.

Klipte mekan olarak, Doğu Bloku ülkelerinin uzun yıllar siyasi buluşma merkezi olmuş Buzludzha adlı mekan kullanıldı. Bulgaristan'daki bu mekanın başka bir özelliği de UFO gemisi şeklinde tasarlanmış olması. 4000 metrelik bir dağın tepesinde olan binaya kardan kapalı yollardan ulaşmak çok zor oldu. Klip için ayrıca tarihi ve siyasi açıdan çok önemli olan ve bugüne kadar içerisinde hiç çekim yapılmamış bir yapı da kullanıldı.

Mavi, yeni klibinde dünyaca ünlü modacımız Nej ve genç şapka tasarımcısı Derya Delice'nin tasarımlarını kullandı.

mavinin, 3.video, klibi, neler, oluyor DİNLE

Etiketler: mavinin, 3.video, klibi, neler, oluyor, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 21.5.2011 15:13:51 874