GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Mavi Bir Düs ...

Mavi'nin Pasaj Müzik etiketi ile yayinlanan kendi adini tasiyan ilk albümünün ikinci video klibi "DÜS" sarkisina çekildi. Müzik dünyasina "30" isimli sarkisi ve özgün tarziyla siki bir giris yapan Mavi, ikinci klibini "Düs" sarkisina çekti.
Bati Karadeniz'in çesitli yerlerinde çekilen klibin yönetmenligini Yigit Eken, görüntü yönetmenligini ise Mithat Inandim üstlendi. Simay Bülbül'ün dört özel tasarim kiyafetiyle kamera önüne geçen Mavi, "hayallerindeki kisiyle karsilasan bir kadinin duygularini masalsi bir atmosferde anlatmaya çalistik" dedi. Aralik ayinin ortasinda çekilmesine ragmen, çekimler sirasinda günesin ekibin yüzüne gülmesi sonucu ortaya adeta bir yaz klibinin çiktigini da belirten Mavi "çekimler çok neseli ve sansli geçti, umarim bu sarkiya klip çekmemi bekleyen hayranlarim da begenirler" dedi.

Mavi'nin, kendi adini tasiyan, 4 sarki ve 1 remixin yer aldigi ilk albümü 20 Eylül'de müzik dinleyicisinin begenisine sunulmustu.Orkun Tunç ve Taner Yurdunkulu'nun müzikal direktörlügünde hazirlanan, Seyyal Taner'in 80'li yillarda söyledigi, retro bir anlayisi temsil eden "Neler Oluyor" sarkisinin da yer aldigi albümde ayrica söz ve müzigi Mavi'ye ait olan Düs, Birak, 30 ve Birak sarkisinin remiks versiyonu yer aliyor.

Etiketler: mavi bir düs ..., yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 1/11/2011 4:22:43 PM 869