GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Labirent"in içinde hizli bir yolculuk basliyor..

Bugüne kadar yüzlerce albüme ve hit sarkiya imzasini atmis Feyyaz Kurus'un Prodüktör olarak ilk projesi Orhan Cebeci, Seyhan Müzik ortakliginda bu ay dinleyici ile bulustu. Pop-rock türünün yeni dönem temsilcileri arasinda hizla yerini alacak olan albüm, tamami Orhan Cebeci'ye ait 10 sarki ile farkli bir yolculugun baslangici olacak.

Kendine ait, kimseye benzemeyen, ancak herkesin içinde kendinden birseyler bulabilecegi bazen sert bazen rahat tarzi ile uzun zamandir "rock" müzik kategorisinde beklenen çikisi hissettirecek.

Orhan Cebeci ve sarkilari Feyyaz Kurus ile bulustu. 1 yil boyunca içlerinden geldigi gibi hissederek çalistilar ve müzigin gerçek tadini albüme yansittilar. Tüm düzenlemelerin Feyyaz Kurus'a ait oldugu albüm, tam bir "konser sarkilari" kivaminda hazirlanmistir. Gitar agirlikli bir sound ile karsilasacaginiz albümde Türkiye'nin siki gitaristleri yer aldilar. Ilk klip, albümde de 1. sirada yer alan "NEREYE ISTERSEN GIT" adli çikis sarkisina çekildi. Klibin yönetmenligini Hakan Yonat yapti. Sarkinin sözlerinde yer alan "Nereye istersen git" temasi, kosarak "kalbinin sesi"ni takip eden bir kadinin heyecani ve isyani üzerine kuruldu...

Orhan Cebeci'nin ilk albümü Labirent, uzun soluklu ve kalici müzik hayatinin baslangici olacak ve Labirent'in içine bir kere girdikten sonra çikmak çok zor olacak.

Etiketler: labirent"in içinde hizli bir yolculuk basliyor.., yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 6/20/2007 1:39:00 AM 513