GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Kubat. Sırada evlilik var!

Kubat. Sırada evlilik var!
Pal Fm'de ünlü radyocu Yasemin Şefik'in konuğu olan KUBAT, yeni albümü "İyi Olacaksın" ve kendisiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Funda Arar'ın söz yazarı/besteci ve aranjör eşi Febyo Taşel ile çalışarak, bir buçuk yıl süren albüm çalışmasını tamamlamış. Kubat, çocuk bekleyen Funda Arar ve eşine yayından seslenerek; "Febyo'nun yazdığı şarkılara bakılacak olursa, Funda fena halde aşkta zorluyor onu" diyerek kahkahalar attı.
EVLENME ZAMANIM GELDİ!

Kubat kendine bir söz vermiş. 40 yaşına geldiğinde evlenmiş olacak. Aslında planı bu. Bu planın ortaya çıkmasının nedenini ise şöyle anlatıyor; "Artık daha sakin bir adamım. Hayatımı hep düzenli yaşadım. Şimdi o düzeni devam ettirme yolundayım." Sevgilin var mı sorusuna; "Hayır" cevabını verdi.

YENİ NESİL, TV DİZİLERİ SAYESİNDE TÜRKÜ DİNLİYOR!

Ünlü radyocu Yasemin Şefik'in "Şimdi popçu mu oldun yoksa Türkülere devam mı?" sorusuna sanatçı, "Benim müzik tarzım canımın istediği gibi... Ben kendimi kısıtlamıyorum. Her türlü müziği yorumlayabilirim" dedi.

Yasemin Şefik'in "Televizyon dizilerinde beğenilen oyuncuların türküler söylemesini nasıl buluyorsun" sorusuna ise; "Çok iyi bir şey... Yeni nesil Türkü'leri öğreniyor. Dinliyor... Kompleksimizi yensek aslında dinlediğimizden, yaptığımızdan çekinip, utanmasak çok daha güzel olacak."

kubat., sırada, evlilik, var DİNLE

Etiketler: kubat., sırada, evlilik, var, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 17.6.2013 13:01:54 1188