GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Koray Çapanoğlu: Peri Kızım

Koray Çapanoğlu Peri Kızım
İnternette bir hayli ses getiren "Takılmaca" projesinin ardından çıkardığı "Çok da Umrumda" isimli ilk albümüne 1 yıl içinde 3 video klip çeken Koray Çapanoğlu müzik kariyerini her geçen gün daha da sağlamlaştırdı. Enteresan video klibiyle iyi bir çıkış yakalayan Koray Çapanoğlu, albümünün 3. video klibini "Peri Kızım" şarkısına çekti.
Görüntü yönetmenliğini Caner Demiroğlu yönetmenliğini Muhammed Çiftçi'nin yaptığı klipte Romanya güzeli Vivien Monory, Dj Berlin, pandomim sanatçısı Çağlar Tuncer ve müzisyen Ozan Bingöl rol aldı. 22 saat süren çekimlerde 20 kişilik ekip çalıştı.

Albüm hazırlıkları sırasında Hüsnü Şenlendirici, Zeynep (Memedim), Faruk K, Çağrı Telkıvıran ve Erol Temizel'den destek alan Koray Çapanoğlu, "Bu yaz herkes çok da umrumda demeden yaz başlamaz" diyerek iddasini ortaya koydu.

Müzik kariyerine ONNO TUNÇ beste yarışmasında aldığı birincilikle başlayan KORAY ÇAPANOĞLU, sırası ile ALTIN GÜVERCİN müzik yarışmasında ikincilik ve üçünlük, Kıbrıs Popstar yarışmasında birincilik ve Kıbrıs'ta çeşitli medya anketlerinde 6 yıl halk oylaması ile yılın en iyi sanatçısı ödüllerini alarak büyük bir başarıya imza atmıştı.

koray, çapanoğlu, peri, kızım DİNLE

Etiketler: koray, çapanoğlu, peri, kızım, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 14.12.2012 03:05:39 885