GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Kolpa : Son Nefesim

Türk rock müziğin başarılı genç gruplarından KOLPA, "Son Nefesim" single albümlerini Pasaj Müzik etiketiyle Mart ayında yayınlıyor. Sözleri Barış Yurtçu, Haluk Kurosman ve Tuna Velibaşoğlu'na bestesi Barış Yurtçu'ya ait "Son Nefesim" şarkısının prodüktörlüğünü Haluk Kurosman yaptı.
Konserlerinde yıllardır kendilerine has tarzları ile yorumladıkları cover şarkılar ile geniş bir dinleyici kitlesinin takip ettiği "KOLPA" geçtiğimiz yıl yayınladıkları Maximum albümünde yer alan "Böyle Ayrılık Olmaz" coverı ile birçok müzik listesinde bir numaraya kadar yükselmişti. 4 ayda verdikleri 70 konser sayesinde seyircisi ile buluşan grup şimdi ise kendi şarkıları ile listeleri zorlamaya hazırlanıyor.

"Son Nefesim" videosu single yayını öncesi müzik kanallarında ve internette yayınlanmaya başladı.

İnteraktif cd olarak hazırlanan grubun yeni single çalışmasında "Son Nefesim" ve "Böyle Ayrılık Olmaz" şarkıları ve şarkıların video klipleri yer alıyor.

Barış Yurtçu ( vokal/gitar), Cenk Taner Sönmez (gitar/vokal), Bora Yeter (bas gitar) ve Samuray Gökçe( davul) dan oluşan KOLPA, 2004 yılında İstanbul'da kuruldu. Rock müziğini pop, dance gibi çeşitli türlerle birleştiren grup Pasaj Müzik etiketi ile, 2009 yılında "Hayat Senin" ve geçtiğimiz Nisan ayında "Maximum" albümlerini yayınladı.

Etiketler: kolpa son nefesim, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 25.3.2011 06:56:10 956