GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Keremcem : Hayata

Keremcem Hayata
Üç yıl aradan sonra, Pasaj Müzik tarafından hazırlanan yeni albümü "Hayata"yı tamamlayan Keremcem, sevenleriyle yakında buluşuyor. Müzik Direktörlüğünü İskender Paydaş'ın yaptığı albümde, Erdem Yörük, Alper Gemici, Cihan Sezer ve İskender Paydaş düzenlemeleri yer alıyor.
Albümde yer alan onbir şarkının söz ve bestelerinde, İsra Gülümser, Kyriskos Papadapoulos, Amr Mostafa, Ceyhun Keskin, Mabel Matiz, Alper Gemici, Kutup Ata Tuncer, Yunus Adak, Barış Yurtçu, Belit Özükan ve Yarıkapalı gibi isimlerin imzası bulunuyor.

Keremcem "Hayata" albümünde pop-rock soundunu etnik enstrümanlarla birleştirerek müzikal çizgisini farklı bir yere taşıyor. Albümün ilk video klibi Mahir Akyol yönetmenliğinde "Vurgun" şarkısına çekiliyor. Bestesi Yunanlı müzik adamı Kyriskos Papadapoulos'a, sözleri İsra Gülümser'e ait olan şarkı güçlü müzikal alt yapısıyla dikkat çekiyor. Düzenlemesi usta müzisyen İskender Paydaş'a ait.

Duygu olarak hayatta bazen teğet geçtiğimiz, görmezden geldiğimiz pek çok noktaya dikkat çeken ve yalnızlaştırılma duygusuna parmak basan şarkının video klibi yakında müzik kanallarında yayınlanmaya başlayacak. Albümün imaj fotoğrafları Balat'ta 110 yıllık eski bir Rum evinde Cem Talu tarafından çekildi.

1. Vurgun
Söz: İsra Gülümser Müzik: Kyriakos Papadapoulos
2. Küstüm Hayata
Söz & Müzik: Ceyhun Keskin
3. Bir Daha Sevemem Ben
Söz & Müzik: Ceyhun Keskin
4. Haydi Öp
Söz: Belit Özükan, Barış Yurtçu Müzik: Barış Yurtçu
5. Oyun
Söz: Belit Özükan, Alper Gemici Müzik: Alper Gemici
6. Boynunu Bükme
Söz & Müzik: Kutup Ata Tuncer
7. Kandırıyor Aşk
Söz: Mabel Matiz Müzik: Mabel Matiz, Alper Gemici
8. Veda Edersek
Söz & Müzik: Yunus Adak
9. Masal Gibiydin
Söz & Müzik: Alper Gemici
10. Olur Ya
Söz: İsra Gülümser Müzik: Amr Mostafa
11. Bir Kalbim Var Benim
Söz & Müzik: Ahmet Faik Dökmeci, Murathan Turgut, Turgay Şentürk

keremcem, hayata DİNLE

Etiketler: keremcem, hayata, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 4.4.2011 15:55:25 1633