GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Kendi : Aksi Single

Kendi Aksi Single
TV dünyasından müzik dünyasına geçen ve ilk single albümü "Aksi Single"ı müzik marketlere sunan KENDİ, henüz 22 yaşında olmasına rağmen iddialı. "Ben kendime pembe bir dünya yarattım. Bu dünyaya kötü olan hiç bir şey hiç kimse giremez. Ben çalışan, üreten, mutlu, kazanan insanların etrafımda olmasını istiyorum. Yeni nesilin fazla çalışma enerjisi yok.

Beklentiler çok başka. Herkes çalışmadan en zengin insan olmak istiyor. Zengin bir koca bulup evlenmek ve rahat yaşamak istiyor. Ben asla çalışmadan duramam. En fazla bir ay sonra akıl hastanesine yatırırlar beni. Ben çalışmayı ve üretmeyi seviyorum" diyerek başarı yolunu çizen KENDİ müzik dünyasına yönelik ilginç bir gönderme yapıyor.

Kendi "Her güzel kadının arkasında zengin ve kuvvetli bir sevgilinin de olduğunun söylendiğini ama bu tabu'ların tamamen kırılması gerektiğini" söyleyerek bu konuda ilginç bir eleştiri yapıyor.

kendi, aksi, single DİNLE

Etiketler: kendi, aksi, single, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 1.10.2009 16:33:43 2178