GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Kenan Doğulu'dan yeni klip : Ara Beni Lütfen

Kenan Doğulu'dan yeni klip Ara Beni Lütfen
Kenan Doğulu'nun "Ara Beni Lütfen" adlı parçasına çektiği klip, sanatçının web sitesinde gösterime girdi. Masal tadındaki klip, çok beğenildi.. Kenan Doğulu'nun "Festival" adlı albümünde yer alan "Ara Beni Lütfen" adlı parçaya klip çekildi. Turkcell'in sponsorluğunda İtalya'da çekilen klibin yönetmenliğini, bugüne kadar Madonna, Jaminoquai, Geri Halliwell, Luciano Pavarotti, Kylie Minogue ve Robbie Williams gibi birbirinden ünlü isimlerle çalışan İtalyan asıllı Luca Tommassini yaptı.

Roma'ya 50 kilometre uzaklıkta bir ortaçağ kasabası olan Collalto Sabino'daki görkemli bir 12. yüzyıl şatosunda çekilen klipte Doğulu'ya, İtalya'nın güzel aktristlerinden Anjeza Sengla eşlik etti. Set ekibi ve oyuncu kadrosu İtalyanlar'dan oluşan klip, önceki gün ünlü şarkıcının resmi web sitesi "www.kenandogulu.com.tr"de de gösterime girdi. Konusu rüya ile gerçek arasında geçen klip; masalsı atmosferi, fantastik karakterleri ve kostümleriyle dikkat çekiyor. Doğulu klipte, dünyaca ünlü Kanadalı ikizler Dean ve Dan Caten tarafından kurulan ve son yılların en başarılı markaları arasında yer alan Dsquared tarafından hazırlanan kıyafetler giyiyor.

kenan, doğuludan, yeni, klip, ara, beni, lütfen DİNLE

Etiketler: kenan, doğuludan, yeni, klip, ara, beni, lütfen, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 31.3.2008 05:54:36 1014