GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Kenan Dogulu'dan yeni klip : Ara Beni Lütfen

Kenan Dogulu'nun "Ara Beni Lütfen" adli parçasina çektigi klip, sanatçinin web sitesinde gösterime girdi. Masal tadindaki klip, çok begenildi.. Kenan Dogulu'nun "Festival" adli albümünde yer alan "Ara Beni Lütfen" adli parçaya klip çekildi. Turkcell'in sponsorlugunda Italya'da çekilen klibin yönetmenligini, bugüne kadar Madonna, Jaminoquai, Geri Halliwell, Luciano Pavarotti, Kylie Minogue ve Robbie Williams gibi birbirinden ünlü isimlerle çalisan Italyan asilli Luca Tommassini yapti.

Roma'ya 50 kilometre uzaklikta bir ortaçag kasabasi olan Collalto Sabino'daki görkemli bir 12. yüzyil satosunda çekilen klipte Dogulu'ya, Italya'nin güzel aktristlerinden Anjeza Sengla eslik etti. Set ekibi ve oyuncu kadrosu Italyanlar'dan olusan klip, önceki gün ünlü sarkicinin resmi web sitesi "www.kenandogulu.com.tr"de de gösterime girdi. Konusu rüya ile gerçek arasinda geçen klip; masalsi atmosferi, fantastik karakterleri ve kostümleriyle dikkat çekiyor. Dogulu klipte, dünyaca ünlü Kanadali ikizler Dean ve Dan Caten tarafindan kurulan ve son yillarin en basarili markalari arasinda yer alan Dsquared tarafindan hazirlanan kiyafetler giyiyor.

Etiketler: kenan doguludan yeni klip ara beni lütfen, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 3/31/2008 5:54:36 AM 691