GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Kargo: Bana Yalan Söylediler

Kargo Bana Yalan Söylediler
"Gelecekle Randevum Var" isimli albümünü Mart ayında piyasaya süren KARGO, albümün 2. video klibini yayınladı! Albümün çıkış şarkısı olan ve Deniz Özbey Akyüz ile birlikte seslendirdikleri "Beni Bırakma" şarkısı ile kendinden söz ettiren KARGO, şimdi de efsaneleşmiş "Bana Yalan Söylediler" şarkısı ile en beğenilen ve dikkat çeken cover'lar arasında yerini alıyor!
İlk kez 70'li yıllarda Semiramis Pekkan tarafından seslendirilen, geçtiğimiz senelerde ise "Issız Adam" filmi ile tekrar gündeme gelen, müziği Jose Feliciano'ya, sözleri Fikret Şeneş'e ait olan "Bana Yalan Söylediler" şarkısını kendi tarzlarında yorumlayan KARGO, albümün 2. video klibini de bu şarkıya çekti.

KARGO'nun farklı yorumu ile büyük beğeni toplayan "Bana Yalan Söylediler" şarkısına İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde çekilen klipte, performans görüntüleri ve konser detayları kullanıldı.

KARGO, yeni ekip ve müzik anlayışı ile uzun bir çalışmanın sonucunda yayınlanan "GELECEKLE RANDEVUM VAR" albümü ile konser çalışmalarına devam ediyor.

kargo, bana, yalan, söylediler DİNLE

Etiketler: kargo, bana, yalan, söylediler, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 12.5.2013 16:07:21 821