GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Kalender Yar İle Geliyor

Kalender Yar İle Geliyor
Çıkardığı " Sevmeyeceğim " isimli single çalışması ile büyük beğeni toplayan Kalender ikinci klibi ile sevenlerine sürpriz yapmaya hazırlanıyor.Son dönemin parlayan ismi Sinan Ceceli yönetmenliğinde çekilen klip bir Yıldız Tilbe klasiği olan "Yar" isimli şarkıya çekildi.
Son dönemde sahne performansı ve çıkarıdğı " Sevmeyeceğim" isimli single çalışması ile adını sıkça duyuran Kalender yine bir Yıldız Tilbe bestesi ile gündemde.Ünlü aranjör Mustafa Ceceli'nin kardeşi Sinan Ceceli yönetmenliğinde 20 kişilik bir ekiple 5 gün süren bir çalışma ile gerçekleştirilen klip önümüzdeki günlerde tüm müzik kanallarında yayına giriyor.

Albüm içinde yer alan şarkının değiştirilen yeni aranjesini Yıldız Tilbe, Sibel Can, Mustafa Ceceli gibi isimlerle çalışan Doğu Kılıç gerçekleştirdi.Klip çekimlerinde mekan olarak Kocaeli'nin karadeniz kıyısında yer alan dünya harikası Kerpe kayalıkları kullanıldı.

Antalyanın en seçkin eğlence mekanlarından Paparazi Bar'da sahne alan kalender sahne şovu ve seçkin dinleyici kitlesi ile dikkatleri üzerine çekiyor.Başarılı sanatçı 2013 yılı içerisinde yeni bir albüm hazırlığında olduğunu, bu albümde Yıldız Tilbe, Niran Ünsal, Mustafa Ceceli gibi ünlü bestecilerin şarkılarının yer aldığı bir reperturar hazırladığını söyledi.


kalender, yar, İle, geliyor DİNLE

Etiketler: kalender, yar, İle, geliyor, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 13.12.2012 14:22:54 1345