GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Kaçak : Silahlı ve Tehlikeli

Kaçak Silahlı ve Tehlikeli
Myspace'de 240.000'e yakın ziyaret ve 250.000'i aşan şarkı dinleme sayısıyla internet dünyasının en popüler gruplarından olan "KAÇAK"ın takipçileri tarafından merakla beklenen "SİLAHLI ve TEHLİKELİ" isimli ilk stüdyo albümü On Air Müzik etiketiyle tüm müzik marketlerde yerini aldı.
2006 yılında birlikte ürettikleri müziği, grup ve sahne müziğine dönüştürme hedefi ile Ali Seval, Övünç Dan ve Tuncay Mağden tarafından kurulan "KAÇAK", takipçilerinin uzun süren "SİLAHLI VE TEHLİKELİ" bekleyişine son vererek Suat Yılmaz prodüktörlüğünde, Jingleist stüdyolarında ilk albümünün kayıtlarını tamamladı.

Vokal ve gitarlarda Ali Seval ve Övünç Dan'a; bas gitarda Tuncay Mağden, lead gitarda Hüseyin Can ve davulda Burak Ersoy eşlik ediyor. "KAÇAK" on bir parça ve iki remix çalışmasından oluşan albümün çıkışını, sevenlerinin büyük bir ilgi ve beğeniyle karşıladığı Esin İris ortak çalışması olan "SLOGAN YOK" ile yaptı.

"SİLAHLI VE TEHLİKELİ" albümünün ikinci video klip çalışması için "KAÇAK", alışılmışın aksine bir performans klibi çekmek yerine, parçanın ruhunu yansıttığına inandığı senaryo ile dikkatleri üzerine çeken diğer bir parçası "KOYMAZ"ı müzik severlerin beğenisine sundu. Farklı mekanlarda üç gün boyunca çekimleri süren video klip çalışmasında; yönetmen koltuğuna aynı zamanda klibin senaryosunu da yazan Emre Gökdemir oturdu. İdil Dizdar'ın görüntü yönetmenliği yaptığı video klibin kurgusu Can Ünal tarafından yapıldı.

Terk edilmeyi kaldıramayıp aşk acısı çeken ve çevresinde mutlu çiftler görmeye dayanamayan; onlara zarar veren bir adamı canlandıran başrol oyuncusu Birkan Yılmaz'ın dikkat çekici performansı ile ortaya çıkan eğlenceli sahnelerde birçok konuk oyuncu da yer aldı.

2010 yılının hemen başında yayınladığı "Silahlı ve Tehlikeli" isimli ilk stüdyo albümü ile başarılı bir çıkış yapan "KAÇAK"ın "Evlensen" adlı parçası 29 Ocak'ta vizyona girecek olan, Türkiye'nin ilk zombi filmi "ADA: ZOMBİLERİN DÜĞÜNÜ"nün film müziği olarak karşımıza çıkacak.

kaçak, silahlı, ve, tehlikeli DİNLE

Etiketler: kaçak, silahlı, ve, tehlikeli, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 23.2.2010 03:23:32 795