GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Işın Karaca : Mavi Mavi

Işın Karaca Mavi Mavi
Işın Karaca'nın, yayımlandığı ilk günden itibaren büyük ses getiren ve müzik listelerinin zirvesinden inmeyen kariyerindeki 5. solo albümü "Arabesque geçmiş geçmemiş hiç"in ikinci video klibi "Mavi Mavi" şarkısna çekildi. Dert Bende klibini de çeken Sedat Doğan yönetmenliğinde çekilen muhteşem video klibin görüntü yönetmenliğini Emre Başaran yaptı.
Maldiv Adaları'nın insanı baştan çıkaran atmosferinde çekilen klip, İbrahim Tatlıses ile Hülya Avşar'ın klasikleşmiş filmlerinden olan "Mavi Mavi"den çok özel bir sahneyle başlıyor. Klip boyunca ara ara yine İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar görüntülerine yer verilirken; Işın Karaca, Maldiv Adaları'nın maviyle karışık yeşil tonlarındaki uçsuz bucaksız sularında ve yeşilin her tonunun bulunduğu tropikal yağmur ormanlarında birbirinden doğal görüntüler eşliğinde şarkısını seslendiriyor. Klibin bazı bölümlerinde su altı kamerasıyla ve su altı çekim teknikleriyle hem Işın Karaca'nın su altındaki görüntüleri, hem de su altı canlılar dünyası klibe konuk oluyor. Işın Karaca'nın kendine özgü vokal teknikleri ile baştan yaratılan "Mavi Mavi", orijinal klip çalışmasıyla da hafızalardan uzun süre silinmeyecek.

işın, karaca, mavi, mavi DİNLE

Etiketler: işın, karaca, mavi, mavi, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 28.6.2010 15:29:14 980