GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

İbrahim Tatlıses'ten Ersoy'a 50 bin YTL'lik dava !

İbrahim Tatlıses'ten Ersoy'a 50 bin YTL'lik dava !
Tatlıses-Ersoy kavgası mahkemeye de taşındı! Ünlü türkücü, canlı yayında kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle, meslektaşı Bülent Ersoy aleyhine 50 bin YTL'lik tazminat davası açtı. Tatlıses ve Ersoy arasındaki tartışma İbrahim Tatlıses'in meslektaşı hakkında "Ben doğurursam Bülent Ersoy da doğurur" demesiyle başlamıştı.
Bunun üzerine Ersoy, "Reyting için bunlara gerek yok. İbo, arkadaşının anne olmasını istemez misin?" karşılığını vermişti...

"Popstar Alaturka" yarışmasının jüri üyesi Ersoy daha sonra canlı yayında şöyle konuşmuştu: "Cahil olduğu için anlamaz. Abesle iştigal ediyor. Konuşmalarına dikkat et. O altyazıları sana yediririm!" Bu gelişmelerin ardından Tatlıses; hakaretlerine devam etmemesi için mahkeme aracılığıyla Ersoy'un konuşmasına tedbir konulmasını talep etti.

Tatlıses; önceki gün de avukatı aracılığıyla Bülent Ersoy, Popstar Alaturka'nın sunucusu Osmantan Erkır ve programın yayınlandığı televizyon kanalı aleyhine toplam 50 bin YTL'lik tazminat davası açtı. Avukatı; Ersoy'un sarf ettiği "Hayatımda hiç kimseye talimat verip de bu adamı öldürün demedim" sözleriyle müvekkilinin toplumda yanlış tanınmasına sebep olduğunu da öne sürdü.

İbrahim, tatlısesten, ersoya, 50, bin, ytllik, dava DİNLE

Etiketler: İbrahim, tatlısesten, ersoya, 50, bin, ytllik, dava, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 22.5.2007 20:55:04 1461