GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Hera: Vole

Hera Vole
Geçtiğimiz yıllarda Ozan Doğulu ile yayınlamış olduğu "Öle Öle" şarkısı ile dikkat çeken Hera, "Vole" isimli yeni şarkısını DGL&DMC etiketi ile yayınladı! "Vole"nin söz ve müziği kendisine ait, düzenlemesinde ise başarılı prodüktör Ozan Doğulu'nun imzası var.
Miss Beauty Of Turkey güzeli olan Hera, güzelliğinin yanı sıra sesiyle de büyüleyecek ve dönemin en iddialı projelerinden birine imza atacak. İran kökenli güzel, kendi şarkılarını yazmaya devam ederken, kendini bu kez çok özletmeden birbirinden özel ve şaşırtacak projelerini de önümüzdeki dönemde dinleyicileriyle buluşturmaya devam edecek. Hera'nın "Vole" şarkısının yönetmen koltuğunda Murad Küçük otururken, klipte ünlü simalardan; Ece Seçkin, Ozan Doğulu, Pascal Nouma, Tümer Metin , Ömür Gedik ve Behzat Gerçeker rol alınca ortaya çok eğlenceli görüntüler çıktı. Birbirinden değerli ve çok sevilen isimlerin buluştuğu klipte Hera'nın feminen ve iddialı duruşu da çok dikkat çekecek. Göktürk'te bir villada çekilen klipte Hera'nın saçına ve makyajına Ufuk Celep, Akın Ünal; kıyafetlerine ise Ceylan Atınç eli değdi. Projenin rengarenk ve ilgi çekici görselleri Elif Demiralp'in objektifinden çıktı.

hera, vole DİNLE

Etiketler: hera, vole, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 3.12.2018 10:12:06 281