GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Hayko Cepkin'den yepyeni video: Takıntı

Son albümü "Aşkın Izdırabını..." ile yine farkını ortaya koyan Hayko Cepkin, albümün 3. klibini "Takıntı" isimli şarkısına çekti. Türkiye'de hiç görülmemiş sahne performansları, "nostaljik" konser serisi ve hikayeleri ile kendinden söz ettiren Hayko Cepkin, albümlerinin yanı sıra çekmiş olduğu kliplerle de bir hayli konuşuluyor.
Alper & Caner Özyurtlu (AC Film) kardeşlerin yapımcılığında, Efe Hızır yönetmenliğinde çekilen ve 21 Kasım 2014 tarihinde vizyona girecek olan "Ümmü Sıbyan: Zifir" filminin kapanış parçası olarak beyaz perdede duyacağınız "Takıntı"ya yine Caner Özyurtlu yönetmenliğinde klip çekildi. Klipte, hem filmden sahneler hem de Hayko Cepkin'in film ile paralel performansı yansıtılıyor.

Filmin ve klibin yönetmeni Caner Özyurtlu, Hayko Cepkin ile ilgili görüşlerini şu şekilde ifade ediyor: "Albüm ilk çıktığında "Takıntı"yı dinler dinlemez Hayko'yu arayıp bu şarkıya klip çekmek istediğimi söyledim. Ama sonrasında bir türlü fırsat bulamadık. "Ümmü Sıbyan: Zifir"i yaparken de "Takıntı"nın filmin ruhuna ne kadar uyduğunu düşündüm. Hayko'yu sete davet ettik, oyuncularımızla ve ekiple tanıştı. Ardından da flimin setinde klibi çektik." 

Etiketler: hayko cepkinden yepyeni video takıntı, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 3.12.2014 14:24:33 541