GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Hayko Cepkin'den yepyeni video: Takinti

Son albümü "Askin Izdirabini..." ile yine farkini ortaya koyan Hayko Cepkin, albümün 3. klibini "Takinti" isimli sarkisina çekti. Türkiye'de hiç görülmemis sahne performanslari, "nostaljik" konser serisi ve hikayeleri ile kendinden söz ettiren Hayko Cepkin, albümlerinin yani sira çekmis oldugu kliplerle de bir hayli konusuluyor.
Alper & Caner Özyurtlu (AC Film) kardeslerin yapimciliginda, Efe Hizir yönetmenliginde çekilen ve 21 Kasim 2014 tarihinde vizyona girecek olan "Ümmü Sibyan: Zifir" filminin kapanis parçasi olarak beyaz perdede duyacaginiz "Takinti"ya yine Caner Özyurtlu yönetmenliginde klip çekildi. Klipte, hem filmden sahneler hem de Hayko Cepkin'in film ile paralel performansi yansitiliyor.

Filmin ve klibin yönetmeni Caner Özyurtlu, Hayko Cepkin ile ilgili görüslerini su sekilde ifade ediyor: "Albüm ilk çiktiginda "Takinti"yi dinler dinlemez Hayko'yu arayip bu sarkiya klip çekmek istedigimi söyledim. Ama sonrasinda bir türlü firsat bulamadik. "Ümmü Sibyan: Zifir"i yaparken de "Takinti"nin filmin ruhuna ne kadar uydugunu düsündüm. Hayko'yu sete davet ettik, oyuncularimizla ve ekiple tanisti. Ardindan da flimin setinde klibi çektik." 

Etiketler: hayko cepkinden yepyeni video takinti, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 12/3/2014 2:24:33 PM 440