GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Hayko Cepkin: Paranoya

Hayko Cepkin Paranoya
Hayko CEPKİN'in "Aşkın Izdırabını..." ismini verdiği yepyeni albümünün açılış şarkısı olan "PARANOYA" için çekilen klip yayımlandı! "Sakin Olmam Lazım", "Tanışma Bitti" ve "Sandık" adlı albümleriyle farkını ortaya koyan Hayko CEPKİN, alternatif müzik camiasının en önemli isimlerinden.
Yapmış olduğu albümler, sahneye taşıdığı hikayeler, Türkiye'de hiç görülmemiş sahne performansları, şarkı sözlerindeki derinlik ile ilk albümünden beri her zaman kendisinden söz ettiren Hayko CEPKİN, yeni albümü "Aşkın Izdırabını..." ile yine çok konuşulacak!

Merakla beklenen ilk klip, albümün açılış şarkısı da olan "Paranoya"ya çekildi. Prodüktörlüğünü Murat Aytekin, yönetmenliğini Mustafa Özen'in yaptığı klibin çekimleri Eylül Film Platoları'nda yer alan iki ayrı platoda gerçekleşti.

Animasyonlarla zenginleştirilen klip için 35 kişilik bir ekip 22 saat boyunca iş başındaydı... Ekip, Hayko Cepkin'i "Birlikte çalışılması en keyifli insan" cümlesiyle tanımlıyor.

hayko, cepkin, paranoya DİNLE

Etiketler: hayko, cepkin, paranoya, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 14.12.2012 03:11:10 958