GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Hande Yener'den yeni klip: Deli Bile

Hande Yener'den yeni klip Deli Bile
Hande Yener sevenlerinden gelen yoğun istek üzerine Youtube'da klipsiz 18 milyon dinlemeye ulaşarak rekor kıran, söz ve müziği Altan Çetin imzalı "Deli Bile" şarkısını kliplendirdi. "Hepsi Hit Vol 1" albümünün çıkış parçası "Mor" ile satış ve müzik listelerini alt üst eden Hande Yener, albümdeki diğer parçaların başarısı ile de iddiasını konuşturuyor.

Gülşen Aybaba yönetmenliğinde Bodrum'da çekilen video klipte çekimler Hande Yener'in evinde ve sanatçının kendisine ait olan Sebastian Beach & Sebastian Gece Kulübü'nde yaklaşık 2 gün sürdü.

Hande Yener'in 1 gününü anlatan video klip, bilgisayar oyunu konsepti ile izleyiciye sunuluyor. Sabahtan akşama Yener'in tüm gününü izlediğimiz klipte görüntüler "Oyuna Başla" butonu ile başlıyor ve level atlayarak finish noktasına ulaşıyor.

Hande Yener'in performans görüntülerinin yer aldığı video klipte Yener, kamerayı bu kez kendi kullandı. Sebastian'da gerçekleşen çekimlerin çoğunu Hande Yener, selfie çubuğu ile gerçekleştirdi. Sanatçının kendi telefonu ile kaydettiği görüntüler klipte instagram konsepti ile yer aldı.

Hande Yener - Deli Bile Video Klip

hande, yenerden, yeni, klip, deli, bile DİNLE

Etiketler: hande, yenerden, yeni, klip, deli, bile, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 20.9.2016 13:11:21 647