GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Hande Yener mikrofonu yere atti !

Pek çok Türk sanatçi, önceki gece Almanya'nin Gelsenkirchen kentinde bir yardim konseri için sahneye çikti. Schalke 04 kulübünün stadi Veltins Arena'da Ebru Gündes, Serdar Ortaç, Muazzez Ersoy, Sinan Özen, Hande Yener, Ismail Y.K., Keremcem ve Hepsi adli grubun sahneye çiktigi gecede, "Anadolu Atesi" de 100 kisilik ekibiyle bir gösteri sundu. Sinirlenen Hande Yener mikrofonu yere atti.

Kuzey Ren Vestfalya (KRV) Eyaleti Uyum Bakani Armin Laschet'in himayesinde düzenlenen programin sunuculugunu Tugba Özay ve Vatan Sasmaz üstlendi. 16 bin kisinin izledigi konsere Türkiye'nin Essen Baskonsolosu Munis Dirik, TAM Direktörü Prof. Dr. Faruk Sen, Schalke 04 Baskani Gerd Rehberg de katildi.

Laschet, "Umarim Avrupa kupasinda Türkiye ve Almanya Schalke Veltins Arena Stadi'nda final oynar" diye konustu...

En büyük alkisi "Anadolu Atesi"nin aldigi konserlerde Hande Yener mikrofonu yere atti. Yener, kendisi sahnedeyken basin toplantisi düzenlenmesi ve müzik aletlerindeki teknik arizalar nedeniyle moralinin bozuldugunu söyledi. Izleyiciler ise sahneye son olarak Yener'in çiktigini, seyirci sayisinin azaldigini görünce de Yener'in moralinin bozuldugunu öne sürdüler.

Konserden elde edilen gelirin 50 bin euro'luk kismi, "Çocuklarimiza Umut Isigi" adli dernege bagislandi.

Etiketler: hande yener mikrofonu yere atti, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 6/20/2007 1:37:11 AM 946