GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Hale Caneroğlu'nun 2.klibi : Neye Yarar

Hale Caneroğlu'nun 2.klibi Neye Yarar
Hale Caneroğlu, "İçimde Saklısın" adlı albümünün ilk klip şarkısı "Mükemmelim" ile sevenlerine eğlenceli anlar yaşatmıştı. Mükemmelim'in ardından 2.klip olarak "Neye Yarar" adlı şarkısının remix versiyonunu kliplendirdi. Vaya Con Dios'un yıllardır dillerde olan "Ne Na Na Na" şarkısının Türkçe versiyonu olan "Neye Yarar" ile sıcak yaz günlerinde dans etmek için yerinizde duramayacaksınız!

"İçimde Saklısın" albümünde 2 versiyon olarak yer alan "Neye Yarar" adlı şarkının Ozan Yılmaz tarafından yapılan remix'ine çekilen klibin çekimleri yaklaşık 1 gün sürdü.

Klipte Hale Caneroğlu, modacısı Banu Güven tarafından tasarlanan özel kıyafetleri içinde oldukça cesur görüntüler verdi!

Tim's Commercials yapımın üstlendiği klip, 30 kişilik ekip ile 2 plan olarak Maslak Film Sokağı'nda ve Atatürk Oto Sanayi sokaklarında gerçekleşti. Klip'te Hale Caneroğlu'na koreografilerini Irving Resurreccion'un hazırladığı 4 dansçı eşlik etti. Yönetmenliğini Müfit Samık'ın yaptığı renkli ve enerjik klibi çok yakında tüm müzik kanallarında izleyebileceksiniz!

hale, caneroğlunun, 2.klibi, neye, yarar DİNLE

Etiketler: hale, caneroğlunun, 2.klibi, neye, yarar, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 23.7.2011 14:48:36 815