GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Hakan Özturan: Her Mevsim Hüzün

Hakan Özturan Her Mevsim Hüzün
Hakan ÖZTURAN, beş şarkıdan oluşan bir maxi single hazırlayarak, bu albümü Arpej Müzik Yapım etiketiyle müzikseverlerle buluşturdu. 90'lı yılların soundu ve ruhu ile hazırlanan albüm, HAKAN ÖZTURAN'ın besteci yanını da yansıtıyor. "Her Mevsim Hüzün" ismini taşıyan bu maxi single'da dört şarkının söz ve müziği Hakan ÖZTURAN'a ait.
Sanatçı "Drama Köprüsü" isimli Rumeli türküsünü kendine has yorumuyla seslendiriyor. Albümün düzenlemeleri, yine Edirne'li bir müzisyen olan Özgün Meriç tarafından yapıldı.

HAKAN ÖZTURAN ilk video klibini albüme ismini veren "HER MEVSİM HÜZÜN" parçasına çekti. Çekimleri Edirne'nin tarihi anlamda da önem taşıyan MİHRİMAN HANIM KONAĞI'nın eşsiz dokusunda tamamlanan klip. yaşanan bir aşk hikâyesinin hüznünü ve sevincini yansıttı. Klipte sanatçıya İdil AĞAOĞLU, orkestra arkadaşları ve yaklaşık olarak 30 kişiden oluşan bir teknik ekip eşlik etti. Klip yönetmenliğini ise ERSİN DURMUŞ üstlendi.

hakan, özturan, her, mevsim, hüzün DİNLE

Etiketler: hakan, özturan, her, mevsim, hüzün, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 27.9.2013 03:38:44 895