GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Güncel Haberler

Yazın konser rekortmeni Emre Aydın

Yazın konser rekortmeni Emre Aydın

Türk Rock müziğinin güçlü ismi Emre Aydın, bu yazı en iyi değerlendiren isimlerin başında geliyor. Geçtiğimiz kış "Beni Böyle Hatırla" albümüyle müzik dünyasında yerini sağlamlaştıran Emre Aydın, yaz başında çıkardığı "Soğuk Odalar" şarkısı ile de Türkiye'nin en çok dinlenen şarkılarından birine imza attı.

Editör 28.9.2012 790
DEVAMI
Gülben'den dijital başarı!

Gülben'den dijital başarı!

2010 yılında "Giden Günlerim Oldu", 2012 yılında da "Şıkır Şıkır" şarkılarıyla dijital ortamda en çok dinlenen şarkı ödüllerinin sahibi olan Gülben Ergen yeni şarkısı "Durdurun Dünyayı" ile yine ödülleri toplayacak gibi görünüyor.

Editör 28.9.2012 709
DEVAMI
Ceza, Mozart'ın Türk Marşı'na söz yazdı!

Ceza, Mozart'ın Türk Marşı'na söz yazdı!

Rap'çi Ceza, Mozart'ın Türk Marşı'na söz yazdı. Şarkıcı, yeniden düzenlediği eseri yeni albümü öncesinde sevenleriyle paylaşacak. CEZA, Avusturyalı müzisyen Wolfgang Amadeus Mozart'ın Mehter Marşı'ndan esinlenerek 1783 yılında bestelediği tahmin edilen ve "Türk Marşı" (Rondo alla Turca) olarak da bilinen 11 numaralı la majör piyano sonatının üçüncü bölümünü yeniden düzenledi.

Editör 28.9.2012 862
DEVAMI
TNK'den sonbaharda yeni albüm!

TNK'den sonbaharda yeni albüm!

Türk rock müziğinin başarılı gruplarından TNK, "Sıra Bizde" ve "Söyle Ruhum" adlı albümlerinin ardından 3. stüdyo albümlerinin çalışmalarını tamamlamak üzere. Yeni albümünü sonbaharda müzikseverlerin beğenisine sunacak grup, kayıt esnasında çekilen video ve fotoğrafları da resmi internet sitelerinden hayranlarıyla paylaşacak.

Editör 28.9.2012 789
DEVAMI
Seda Sayan'dan Başbakan'a.

Seda Sayan'dan Başbakan'a.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yazdığı mektupda "Ben Türkiye'nin Seda Bacısı olarak şehitlerimiz ve şehit ailelerinin acısını yüreğinde yaşayan biri olarak yapabileceğim herşeyde emirlerinizi bekliyorum" diyen Seda Sayan mektubunu Coşkun Yıldız'ın seslendirdiği sözleri Erkan Çelik'e bestesi Ahmet Özden'e ait olan "Bugün Benim Ölüm Değil Düğün Günüm" şarkısının sözleri ile bitirdi.

Editör 28.9.2012 1070
DEVAMI