GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Güncel Haberler

Ebru Yaşar'ın yeni imajı... Güncel Haberler

Ebru Yaşar'ın yeni imajı...

Yeni albümü öncesi ön promosyonda Tan Taşcı imzası taşıyan "Cumartesi" isimli şarkısıyla çıkışına hazırlanan Ebru Yaşar, projesinin ilk fotoğraflarını sevenleriyle paylaştı. Uzun süredir albüm yapmayan sanatçı, Müjdat Küpşi'nin kendisine hazırladığı yeni imajı ve fotoğraflarındaki yenilikçi tarzıyla karşımızda.

3.12.2014 | 660
DEVAMI
Sıla'dan Türkiye'de bir ilk... Güncel Haberler

Sıla'dan Türkiye'de bir ilk...

Türk pop müziğinin en başarılı kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Sıla, bir ilke imzasını attı. Sevilen sanatçının 2012 yılında Sony Music etiketiyle yayımlanan "Vaveyla" albümünde yer alan şarkıların notalarının bulunduğu "Vaveyla" isimli nota kitabı, raflardaki yerini aldı.

3.12.2014 | 591
DEVAMI
Bendeniz'den akustik albüm müjdesi! Güncel Haberler

Bendeniz'den akustik albüm müjdesi!

Türk popunun başarılı isimlerinden Bendeniz, 2015 yılının ilk günlerinde yayınlamayı planladığı akustik albümünün hazırlıklarına hız kazandırdı. Uzun zamandır Bendeniz'den beklenen akustik albüm, 2015 yılında müzikseverlerle buluşacak. Tititzlikle çalışılan ve özenle seçilen Bendeniz şarkılarından oluşan albümde Türkiye'nin önemli müzisyenleri de yer alacak.

3.12.2014 | 544
DEVAMI
Körpeye DJ Kaan Gökman'dan remix geldi! Güncel Haberler

Körpeye DJ Kaan Gökman'dan remix geldi!

Nihan Çilesiz, Haziran ayı sonunda çıkardığı beş şarkıdan oluşan "Körpe" albümü ile bu yaz müzik dünyasına başarılı bir giriş yaptı. Serdar Ortaç'ın on yıl boyunca vokalistliğini üstlenen Nihan Çilesiz, söz ve müziği Serdar Ortaç'a ait, albümünün çıkış şarkısı "Körpe" ile bu yaza farklı bir enerji kattı.

27.09.2013 | 775
DEVAMI
Umut Adan'ın 45'likleri dijital platformlarda Güncel Haberler

Umut Adan'ın 45'likleri dijital platformlarda

Umut Adan'ın 2010 yılında bastığı A yüzünde "Gülerler Bize", B yüzünde "Beni Seçtiğin Bu Yerde" adlı şarkların olduğu ilk 45'liği ile; A yüzünde Umut'un şahsi manifestosu "Sevdiğimi Seçtim" ve B yüzünde bir Anadolu Fuzz provokasyonu olan "Güneş"'in bulunduğu ikinci 45'liği artık Babajim Records etiketi ile tüm dijital platformlar ve Itunes'ta satışta.

27.09.2013 | 853
DEVAMI